DZIDZIO: Наповнюйте свій досвід, розвивайтесь та втілюйте у життя круті ідеї

На факультеті івент-менеджменту і шоу-бізнесу відбувся зірковий майстер-клас. До студентської молоді завітав неймовірно популярний українського співак, заслужений артист України, відомий усім за псевдонімом DZIDZIO, актор і продюсер, випускник Університету культури Михайло Хома.

Широка популярність прийшла до артиста після виходу треків «Сама, сама», «Я і Сара», «Павук». Цьогоріч Михайло отримав нагороду Національної музичної премії «Українська пісня року» в номінації «Гордість української пісні».

«Вітаю вас із натхненним початком літа. Нарешті ми маємо змогу поспілкуватися наживо. Сподіваюсь, наша зустріч стане для вас новим поштовхом для досягнення мрій та реалізації масштабних проєктів», – розпочав зустріч зі студентами DZIDZIO.

Український виконавець з успіхом увірвався в шоу-бізнес і продовжує підкорювати нові вершини та розширювати армію своїх фанатів. Із молоддю артисту було чим поділитись, адже він має досвід не лише у написанні авторської музики, але й створенні кінострічок і серіалів, які вже встигли зайняти почесне місце у серцях глядачів.

«Ви живете в унікальний час, можете спостерігати куди рухається світ, завдяки сучасним технологіям. Використовуйте та наповнюйте свій досвід, розвивайтесь та втілюйте у життя круті ідеї. Ви, як квітки, що проростуть та творитимуть прекрасне», – акцентував Михайло Хома.

На запитання, які настанови надавали батьки співакові на початку професійного становлення, Михайло відповів, що мама сказала слова, що одразу запам’ятались і стали життєвим кредо: «Час не приходить, а минає». А також порадив молоді діяти зараз, сьогодні, не відкладаючи все на потім, щоб не втрачати дорогоцінних хвилин.

Студенти факультету ставили запитання щодо тонкощів івент-менеджменту, творчості, нових проєктів заслуженого артиста, і, звичайно, цікавились, звідки він черпає натхнення та енергію, аби творити крейзі-шоу.

«Усе йде зсередини. Потрібно навчитись бути із собою в гармонії, пізнати себе, вести діалог та розвиватись духовно. Ставте питання і обов’язково знайдете відповіді», – поділився артист.

Молодь, що тільки стала на шлях до успішного майбутнього, хотіла дізнатись від досвідченого шоумена, як впоратись з хвилюванням і перебороти страх публічного виступу.

«Потрібно переживання використати як адреналін. Запалюйте глядачів і відчуєте потужний фідбек, зовсім неочікуваний для вас. Бурю всередині потрібно демонструвати на сцені, а не за кулісами», – підкреслив співак.

Михайло Поплавський привітав зіркового випускника Університету культури, назвавши його найкрутішим співаком України, людиною-легендою, яка самостійно створила свій феноменальний образ.

«Я дуже радий, що до Університету культури запрошують таких відомих і талановитих особистостей як Михайло Хома, котрий є прикладом професіоналізму і таланту для студентської молоді – майбутнього українського шоу-бізнесу. Заряджайтесь позитивною енергією щодня, рухайтесь тільки вперед до своєї мрії і не зупиняйтесь на досягнутому», – наголосив ректор Університету культури.

На завершення змістовної та мотиваційної зустрічі Михайло Хома та Михайло Поплавський запалювали на сцені під відомий хіт «Вихідний». Студенти ще довго ділились шаленими емоціями і враженнями та були надзвичайно вдячні за цікаве спілкування з людиною, яка щиро віддана своїй справі.