Dzidzio: «В житті збувається все, лиш потрібно дуже в це вірити»

На Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу відбувся зірковий майстер-клас мегапопулярного українського співака Dzidzio. Запрошеного гостя студентській молоді представив Михайло Поплавський: «Успішний випускник Університету культури, якого ми дуже любимо ,поважаємо та гордимося, зустрічайте – Михайло Хома!».

Під час зустрічі зі студентами Dzidzio розповів про власний професійний старт і випадковий збіг обставин, який змінив все його життя, а також надав мотиваційну пораду творчим особистостям.

«Не треба боятись експериментувати, будьте сміливими, доля вас приведе до успіху, потрібно тільки побачити і розкрити свою сутність. Довіряйте собі, бо кожен з вас є талановитою особистістю»– сказав співак.

«Люди, які дарують драйв і щирі емоції, обов’язково стають популярними та успішними», – додав Михайло Поплавський.

Студентство Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу дізналась чимало нових цікавих фактів про Михайла Хому, отримуючи відповіді на поставлені запитання гостю:

1. Перша робота Михайла – тримісячна служба на митниці на пропускному пункті Краковець. Саме тоді він вирішив, що це йому не до душі й почав займатися музикою.
  2. Сценічне ім’я Михайло обрав на честь дідуся по маминій лінії. Його, поляка за національністю, звали Маркуль Ян Казимирович, а в селі його звали Дзідзьо.
  3. Другом дитинства Михайла Хоми був Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). Саме він і написав першу пісню Dzidzio – «Ялта».
  4. Фільм «DZIDZIO Контрабас», у якому Хома зіграв головну роль, переміг у номінації «Вибір глядача» на премії «Золота дзиґа».
  5. Найкращими хітами, на думку шоумена, є: «Вихідний», «Сара», «108».

«Кожна праця – це великі зусилля. Потрібно вийти з зони комфорту і працювати для досягнення цілей.  У житті збувається все, лиш потрібно дуже в це вірити. Тому вірте в свої можливості, знаходьте себе, надихайтесь та наполегливо йдіть до своєї мети. Успіхів вам!» – побажав молоді Dzidzio.

Завершився майстер-клас бурхливими оплесками студентів та словами подяки за змістовну зустріч від головного PR-ника – Михайла Поплавського, який наголосив, що в Університеті культури продовжується серія зіркових зустрічей і майстер-класів відомих особистостей.

Молодь Університету культури була щиро вражена цікавою і позитивною зустріччю з антигламурним співаком, композитором, митцем, філософом та драматургом, який щиро відданий своїй справі – Михайлом Хомою, або, як його всі щиро називають, DZIDZIO.