EUPHORIA FEST

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась посвята студентів першого курсу «EUPHORIA FEST».

Свято проходило на подвір’ї Університету культури, де молодь пригощали на міні-фуршеті різними смаколиками та гарячим глінтвейном.

Спеціально для урочистого заходу побудували сцену, на якій виступили студенти від першого по четвертий курси. Разом зі своїми наставниками-кураторами молодь представила круті танцювальні перфоманси.

Привітав улюблених студентів декан факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький: «Я щасливий бачити таку талановиту, креативну та перспективну молодь. У вас шалена енергетика. Бажаю бути першими в обраній професії, ніколи не зупинялись на досягнутому і впевнено йти до мети».

Приєдналась до привітань заступник декана факультету Ксенія Приходько та викладачі, які побажали першокурсникам цікавого і змістовного навчання, що відкриє перед ними нові можливості, самореалізації та досягнення нових професійних вершин. Також педагоги зазначили, що для студентів наразі проводиться максимум заходів. Це культурно-творчий прогресивний формат, щоб урізноманітнити навчальний процес та зробити студентські роки яскравими і незабутніми.

Поздоровив першокурсників ректор Київського університету культури Володимир Пилипів: «Радий вітати вас із почесним статусом! Студентські роки – найкращі у житті людини. Нестримний запал, неймовірні зустрічі, цікаве навчання, нові друзі та кохання – все це чекає на вас в Університеті культури. Гордіться тим, що ви студенти, будьте завжди усміхненими та щасливими, як сьогодні. Ми вас любимо!».

Молодь веселилась, запалювала під улюблені танцювальні композиції, пригощалась смачними стравами та дякувала керівництву факультету і вишу за чудове свято.