Фан-зустріч із творчою командою серіалу «Школа»

До Університету культури завітала творча команда одного з найрейтинговіших та популярних українських серіалів – «Школа» – у акторському складі Яніни Андреєвої, Анатолія Тихомирова, Ірини Кудашової, Анни Трінчер, кастинг-директора серіалу Марії Пікалової та гримера Гоши Мацкевича.

До речі, Яніна Андреєва та Марія Пікалова – успішні випускниці Університету культури. Вони з радістю згадували часи цікавого і змістовного навчання у виші. Як зауважили колишні студентки, їм надзвичайно приємно повертатись до рідного університету, який є одним з найбільш пізнаваних, популярних та улюблених серед молоді.

Загалом зустріч пройшла у форматі живого діалогу гостей зі студентами. Молодь цікавилась секретами й нюансами зйомок «Школи», кастингом, відносинами на знімальному майданчику та за якими критеріями наразі обирають акторів на головні ролі.

Актори залюбки ділилися своїм досвідом та давали корисні поради майбутнім медійникам. За словами професіоналів, знімальний процес серіалу – це тривала і кропітка робота. Аби вийшов якісний продукт, потрібно повністю віддаватись своїй справі, любити її і самовіддано працювати на результат.

«Всі перепони і невдачі у нашому житті трапляються не просто так. Робіть висновки, працюйте над собою та не здавайтесь. Зрештою, кожен із нас отримує те, на що заслуговує», – сказала Яніна Андреєва.

Студентка Університету культури Ірина Кудашова не очікувала, що її життя складеться саме так, і вже в 17 років вона стане однією з головних героїнь топового українського серіалу. «Все, що здається нереальним – реально! Мрії збуваються, і я це перевірила на собі!».

Кастинг-директор Марія Пікалова акцентувала увагу молоді Факультету кіно і телебачення на тому, що наразі в українському медіа є чимало нових проектів, триває безліч кастингів, в яких варто брати участь. Це шанс для кожного студента бути на крок ближче до творчої мети – стати професійними акторами, режисерами, сценаристами, продюсерами, операторами, гримерами, кастинг-менеджерами.

Михайло Поплавський подякував творчій команді «Школи» за змістовний майстер-клас.