«Fashion-party»

Відбулась довгоочікувана посвята для першокурсників у студенти найкрасивішої кафедри Університету культури – Кафедри фешн-бізнесу! У творчої молоді була чудова нагода представити свої витвори та навички, які вони опанували протягом навчання.

Менеджери індустрії моди, дизайнери зачісок, стилю та аксесуарів – створили грандіозне та динамічне святкування урочистого дійства. Майбутні творці модної естетики та трендів танцювали, співали та дефілювали в новомодних образах, створюючи справжній перфо́рманс.

Хореографічною композицією першокурсників привітали студенти другого курсу Кафедри фешн-бізнесу.

Бути обізнаним в модних тенденціях одягу та зачісок виявляється можуть не лише дівчата, але і талановиті хлопці, які на моделях продемонстрували вміння створювати справжню красу з розкішних пасм жіночого волосся.

За доброю традицією, аби повноправно вступити в ряди студентів, молодь зачитала клятву першокурсника та заспівала гімн Університету культури. А зіркові викладачі, відомі професіонали своєї справи, в свою чергу теж присягнули юним даруванням, поділитися власними знаннями та досвідом.

Поздоровив студентів Михайло Поплавський: «Радий вітати вас на найкрутішій Кафедрі фешн-бізнесу! Кожен з вас сьогодні розпочинає свою історію успіху. Краса врятує світ, і це зробите ви студенти Університету культури. За вами успішне майбутнє індустрії моди! Енергії, куражу, натхнення, щастя вам і добра!»

Смачним подарунком і справжньою окрасою вечора для винуватців свята став величезний торт.

«Fashion-party» запам’ятається своєю феєричністю, шаленими емоціями, щирими усмішками, турботливими порадами від викладачів, чудовим настроєм та новими знайомствами.

Попереду на першокурсників Кафедри фешн-бізнесу чекає ще чимало цікавих відкриттів, нових досягнень  та незабутніх івентів.