Fashion-посвята першокурсників

fashnposv-01

На Кафедрі фешн-бізнесу Університету культури відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти.

fashnposv-02

Свято пройшло в стилі крутих дев’яностих, де атмосферу вечора створювало епатажне дефіле старшокурсників під тогочасні музичні хіти відомих виконавців. Перший курс міг бачити, як саме виглядала молодь у ті роки, вловити модні тенденції в одязі та зачісках і перенестись на fashion-показ 90-их.

Привітав талановиту молодь Михайло Поплавський: «Радий вітати вас на найкрутішій Кафедрі фешн-бізнесу! Енергії,  куражу  та бажання перемагати!   Ви є лідери! За вами успішне майбутнє індустрії моди! Краса врятує світ!».

fashnposv-01

Завідувач Кафедри фешн-бізнесу Людмила Дихнич, привітала творчу молодь у дружній студентській родині.

fashnposv-06

Танцювальними виступами першокурсників вітали студенти Кафедри сучасної хореографії, веселий настрій створювали представники університетської «Ліги сміху», і вже за доброю традицією, аби повноправно вступити в ряди студентів Кафедри фешн-бізнесу , молодь зачитала клятву першокурсника та заспівала гімн Університету культури.

fashnposv-06

Окрасою вечора і смачним подарунком для винуватців свята став величезний святковий торт.

fashnposv-06

Fashion-посвята запам’ятається молоді шаленими емоціями, чудовим настроєм та новими знайомствами. В Університеті культури на них чекає ще чимало цікавого та незабутнього!