Fashion-вечірка у стилі «кібер-бароко»

Студенти 1-го курсу кафедри fashion-бізнесу драйвово відзначили посвяту! Вечірку влаштували у стилі «кібер-бароко».

Шоу-програма подарувала незабутні враження творчим наставникам і молоді, яка представила цікаві відеовізитівки, запальні танці, круті флешмоби, драйвові пісні та професійне дефіле.

Стильні образи, які були створені креативною молоддю, тонко відобразили оригінальний напрям «кібер-бароко». Кожен вихід студентів, який зустрічали оваціями, транслювали у прямому ефірі та публікавали в сторіс соцмереж.

Привітала молодь з яскравою подією завідувач кафедри Людмила Дихнич: «Нарешті ми маємо змогу зібратися великою fashion-родиною, привітати один одного, приєднати до святкування також другий курс, який, на жаль, залишився у минулому році без посвяти! Маємо надію, що нам більше нічого не завадить і далі відзначати разом стильно і масштабно наші кафедральні заходи! Вітаю вас із посвятою і початком неповторного студентського життя!»

Вибухові емоції вирували упродовж урочистості, креативні постановки додали епатажу і надихнули студентів на перформанси.

Грандіозна вечірка завершилась презентацією святкового торту, брендованого логотипом модного видання Vogue.