ФБР-посвята

Місія «Посвята» першокурсників у студенти Факультету інформаційної політики і кібербезпеки виконана! Блискуче із цим впорались спецзагони ФБР – Факультету безпечних розслідувань. Саме ця тема і стала лейтмотивом урочистого заходу.

Довгоочікуване свято феєрично розпочали агенти розслідування, які, ховаючись під парасолями, виконали Інтро. Харизматичний ведучий привітав першокурсників та представив завідувачів кафедр, кураторів і викладачів, що безпосередньо очолили спецзагони ФБР.

Кожна команда розвідників отримала окреме завдання від штаб-квартири ФБР (очільник: Валерій Кушнарьов):

  • перевтілитись у вокалістів і хореографів-постановників
  • створити авторські пісенні та художньо-танцювальні композиції
  • представити багатогранний талант студентів нетворчих професій Факультету інформаційної політики і кібербезпеки.

Спецпідрозділ «Школа молодого бійця» оригінально відобразив операцію з виконання таємної місії, якою керувала викладач-куратор Марина Цілина.

Наступними мистецтво маскування в танці показав загін «Новобранці». За дорученням ФБР він, щоб отримати важливу інформацію, перевтілився в мафіозі. Керувала діяльністю агентів – викладач Марина Бондар.


А от справжнє пограбування банку під танцювальною завісою, влаштували студенти (куратор – Тетяна Березнюк), змусивши всіх замислитись про особисту безпеку.

Над удосконаленням методів і прийомів оперативно-пошукової та слідчої діяльності агентів проводила науково-дослідну роботу Марина Толмач разом із талановитими студентами. Тож останній номер-візитка першокурсників був не менш вражаючим, які показали у танці атмосферу справжньої хімічної лабораторії.


Кульмінацією дійства стало традиційне виголошення клятви першокурсника, де кожний пообіцяв берегти таємні шифри, вірно нести службу, ставитись з жагою до навчання, а головне – гідно пронести титул «Студента Київського національного університету культури і мистецтв». Потому молодь разом виконала гімн вишу, чим ще раз підтвердила офіційну посвяту.

Привітати перший курс з грандіозним святом був запрошений на сцену головнокомандувач всіх підрозділів ФБР, декан ФІПіКБ – Валерій Кушнарьов.

«Вітаю вас в нашій великій і прекрасній родині. Я дуже радий, що тепер ви з нами, ми вас любимо! Обіцяємо надати вам гідні знання, щоб у майбутньому вони стали в нагоді, а професійні поради та настанови допомогли на шляху до успіху!» – сказав декан і подарував студентам футболки з фірмовим логотипом факультету!


На завершення урочистого дійства молодь смакувала великим смачним святковим тортом.