ФДіР: День дизайнера

На факультеті дизайну і реклами Університету культури започаткували масштабний виставковий проєкт до Всесвітнього дня дизайнера.

Творча ініціатива належить завідувачці кафедри графічного дизайну Наталі Удріс, яку підтримав декан факультету Ігор Бондар, згуртувавши креативну молодь довкола оригінального задуму.

«Сьогодні відзначають Всесвітній день дизайнера і вся Україна долучається до цієї мистецької події, оскільки без дизайну не існує життя! З нагоди свята ми влаштували в центрі Києва грандіозну масштабну виставку дизайн-проєктів студентів та викладачів факультету дизайну і реклами!» – наголосив Ігор Савич.

Виставка просто неба була створена у партнерстві з проєктом #ГАЛЕРЕЇНАПАРКАНІ громадської організації «Соціальний капітал» та Київським територіальним міським осередком спілки дизайнерів України.

До експозиції, яка заповнила простір Контрактової площі, ввійшли різноманітні розробки студентів трьох спеціалізацій: «Дизайн одягу», «Графічний дизайн» і «Дизайн середовища», а також педагогів факультету – Оксани Чуєвої, Наталі Удріс, Андрія Будника, Ярослава Гордійчука, Вікторії Приставки, Олени Пальцун та Кирила Харитонцева.

Кожне зображення – це унікальний витвір дизайнерської думки. Яскраві і пастельні барви, образи та предмети розкривають певні змісти, які народжує уява кожного, хто воліє помилуватись творами митців. І варто зазначити, що зупиняються погляди багатьох!

Крім оригінальних абстракцій представлені й вітальні листівки до Великодня, а також путівники столицею, що є актуальними для гостей столиці, та колажі.

Відкриття виставки було доволі урочистим, творчі наставники привітали талановиту команду молодих дизайнерів із Всесвітнім днем дизайнера. Ініціаторка проєкту Наталя Удріс побажала всім «натхнення, ініціатив, однодумців, співпадіння всіх пазлів в один дизайн-візерунок, що змінює життя хоч і трошки, але на краще!», опублікувавши вітання на свої сторінці у Фейсбук.

До поздоровлень приєднались педагоги та аспіранти факультету дизайну і реклами Ліліана Вежбовська, Ольга Шандренко, Оксана Чуєва, Андрій Будник, Вікторія Олійник, Катерина Кисельова, висловивши студентам побажання творчої наснаги, плідного навчання та участі у нових цікавих проєктах.

Приємною несподіванкою для всіх учасників презентації стала зустріч із зірковою випускницею факультету, відомою українською дизайнеркою фешн-індустрії Оленою Романовою, якій надзвичайно сподобалась експозиція.

Згодом на киян чекають не менш яскраві мистецькі заходи, а поки що виставка студентських проєктів факультету дизайну і реклами Університету культури прикрашатиме історичне середмістя столиці протягом місяця, аж до Дня Києва, даруючи всім експресію та радість!