ФДіР: квест-посвята

Урочиста посвята факультету дизайну і реклами вразила надзвичайним драйвом і креативом. Із самого початку дійства на першокурсників чекав цікавий квест із численними загадками. Головним завданням, яке отримала молодь, було вчасно дістатись грандіозної вечірки.

Усі переможці, а це студенти 1-го курсу, отримали оригінальні презенти.

Привітав молодь із посвятою декан факультету дизайну і реклами Ігор Бондар, який побажав першокурсникам вдалих дизайнерських рішень, натхнення і творчого успіху.

Тематикою вечірки стали легендарні 60-ті. Красуні-студентки одягнені в елегантні сукні, мініспідниці, яскраві пластмасові прикраси. Хлопці-дизайнери, дотримуючись дрес-коду, – наділи сорочки з вузькими комірцями, облягаючі класичні костюми, білі шкарпетки.


Епоху 60-их студенти відтворили не лише в одязі, але й музиці і дизайні, оригінальних інсценівках, які вони представили на великій сцені, сконструйованій просто неба.


Це були шалені емоції, які об’єднали студентство різних курсів у велику родину факультету дизайну і реклами!

Після кожного виступу декан ФДіР Ігор Бондар вручав молоді дизайнерські дарунки – шкарпетки корпоративного кольору.

Під гучні аплодисменти першокурсники зустріли Михайла Поплавського.

«Вітаю вас із посвятою, першокурсники! Сьогодні в Університеті культури ви розпочали своє успішне, щасливе майбутнє! Будьте наполегливі та досягайте поставлених цілей. Добра, позитиву і шаленого студентського кохання!».

Частували студентів неймовірної смакоти кулішем та ароматним глінтвейном, до приготування яких традиційно долучився декан Факультету дизайну і реклами Ігор Бондар.
Солодкий сюрприз для молоді підготував Михайло Поплавський, який презентував великий святковий торт.

Продовженням гучного паті стала запальна дискотека під сучасні музичні хіти.