Фестиваль гумору на ФГРіТБ

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся «Фестиваль гумору». Учасниками атмосферного заходу, який проходив в межах практичного виступу з дисципліни «Організація анімаційної діяльності», стали першокурсники груп ГРТС та туризмознавці.

Команди груп ГРТС-38 «NE PRIDUMALY», ГРТС-48 «НОМЕР_1» та Т-28 «STARмішки» показали майстерність справжніх аніматорів, якій вони навчилися протягом першого курсу.

У підготовці до шоу командами керували їх наставники – керівники практичних робіт з ОАД – Галина Георгіївна Вишневська (група Т-28), Наталія Валеріївна Булгакова (група ГРТС-38) та Олександр Євгенович Зараховський (група ГРТС-48). Вони допомогли групам згуртуватися, надавали слушні поради, брали активну участь у створенні головного шоу для студентів першого курсу.

«Студенти все робили самі, тому ми такі горді за них. Нашою справою було наштовхнути, дати мотивацію та слідкувати за роботою, а з усім іншим, на щастя, групи впоралися і показали, що вже готові бути аніматорами. Це було шоу на дуже високому рівні, вже готове навіть для сучасного телебачення», – висловила свою думку Галина Георгіївна Вишневська.

Фестиваль гумору тривав протягом трьох годин, отже програма була досить насиченою. Під час «Розминки» обирали представників команд і разом з капітаном змагались (знаряддям, звісно ж, були жарти) за додаткові бали. Ведучі називали кінець фрази, а команди придумували початок, над якими сміявся весь зал.

Упродовж наступного завдання – «Візитівки» – учасники презентували групу, факультет, університет, професію та сферу, в якій вони будуть згодом працювати.

Цього року темою фестивалю стали «Жанри фільмів». Студенти обрали собі такі: Т-28 – трилер, ГРТС-38 – фантастика, ГРТС-48 – детектив. Суть полягала в тому, щоб у «Домашньому завданні» розкрити визначений жанр, і групи впорались успішно.

«Фестиваль гумору» виявився дійсно крутим заходом. Приємно, що і наша група ГРТС 38 мала шанс виступити і показати себе. Ми були на одній хвилі з нашим найкращим і запальним викладачем – Булгаковою Наталією Валеріївною. Такі івенти виховують дух єдності в самих групах і дають змогу учасникам відчути здорову конкуренцію, яка народжує у студентів бажання прагнути чогось більшого й не зупинятись на досягнутому. Наші враження від фестивалю складно передати словами, адже це було просто незабутньо!» – відверто поділилась враженнями студентка гр. ГРТС-38 Дар’я Корбачова.

До захисту практичного виступу команди підійшли не менш креативно. Вони продумали все до дрібниць – костюми, реквізит, мейк-ап, афіші, запрошення, танці, візуал, відео- та аудіо-матеріали, емблеми, акторську гру. Складалося враження, що учасниками були професійні актори, сценаристи, режисери, дизайнери, хореографи, фотографи, кліпмейкери, оператори та візажисти. Отже вийшло надзвичайно яскраве шоу!

Оцінювало конкурсантів фестивалю фахове журі: декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – Ігор Олегович Комарніцький; завідуюча Кафедрою готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – Валентина Андріївна Русавська; завідувач Кафедри міжнародного туризму Київського університету культури – Володимир Степанович Антоненко і спеціальний гість свята – експерт з організації подій, засновник івент-агентства «Magic Factory», успішний випускник Кафедри міжнародного туризму – Олександр Скобцев. Протягом всього заходу судді пильно слідкували за дотриманням усіх правил фестивалю, разом із глядачами насолоджувались шоу та виставляли оцінки гравцям.

По завершенні виступів Олександр Скобцев підкреслив неабиякий професіоналізм організації дійства і подякував молоді за яскраві враження та емоції.

Прокоментувала командну гру і завідуюча Кафедрою готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентина Андріївна Русавська: «Я оцінювала конкурсантів за трьома критеріями: ідея, ритмічність та командна робота. У ГРТС-38 – бомбезна ідея, у ГРТС-48 була 100%-ова ритміка, а в туристів – справжня команда! Загалом ви дали крутий результат. Я дуже щаслива, що вам вдалося передати це все разом і зробити зі звичайного захисту вибухове шоу!».

Групи ГРТС-38, ГРТС-48 та Т-28 довели, що зараз вони вже не просто студенти першого курсу, вони – професіонали своєї справи, готові братися до всього нового, невідомого та вміло йти до успішного результату.

«Фестиваль гумору» – це неймовірний захід нашого факультету. Наша група ГРТС-48 не зайняла перше місце, але підтвердила назву своєї команди «Номер_1», завдяки потужній підготовці, а також підтримці найкращого викладача – Олександра Євгеновича Зараховського», – сказала студентка гр. ГРТС-48 Соня Хомейко.

Проте, якщо було суддівство, то був і переможець. За результатами підсумків журі кубок «Фестивалю гумору 2019» на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу отримали «STARмішки» – група Т-28!

«Ми вклали всіх себе у цей виступ. Більше місяця працювали над сценарієм, постановкою, візуалом, акторською грою та багато-багато якими ще маленькими деталями, котрі зробили наш виступ таким, яким його побачили на сцені.

Це були довгі безсонні ночі за продумуванням ідей, жартів та реалізацією. Дякуємо неймовірній Галині Георгіївні Вишневській за знання та чудове почуття гумору. Ми вкотре впевнилися, що робота аніматора – це співпраця великої творчої команди, продумана до дрібниць. Якщо якась ланка вибивається з ланцюга – все іде шкереберть. Тому ми показали всім і довели собі, що ми – справжня родина, яка може і вміє працювати, як одне ціле!» – розповіли переможці.

Отже «Фестиваль гумору 2019» став вибухом драйву, професіоналізму та успішної командної співпраці студентів і викладачів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.