Феєрична посвята вокалістів 2021!

Першокурсники Київського університету культури двіжують! Творча молодь кафедри естрадного співу відзначила феєричну посвяту у студенти, влаштувавши неймовірне вокальне шоу.

Поздоровила з урочистою подією талановитих студентів завідувач кафедри естрадного співу, народна артистка України Алла Попова: «Найбільше щастя для кожного артиста – це оплески і квіти, а також перегляди у фейсбуці. А так приємно, коли заходять на ваш особистий ютуб-канал, і у вас є, що показати.

Ви вже юні фахівці, хоч ще не професіонали, декого я знаю з 10-ти років, і ці діти зараз у 17 показують височезний клас. Але у вас є час, і ви станете всі професіоналами, тому що потрапили до найкращого вишу країни, у якому престижно навчатись, модно навчатись, класно навчатись. Запам’ятайте, закулісне життя це дуже непросто, там потрібно вміти себе поставити, дати відсіч, завжди тримати удар. Якщо ви націлені на сольну кар’єру, ви мусите вірити в себе, нехай ви не дуже сильні, нехай у вас не величезний діапазон, але головна цінність у красі та забарвленості тембру. І ви можете на діапазоні пів октави, октава стати зіркою, не маючи трьох октав. Ви мусите вірити в себе, якщо хтось у вас вселяє зневіру, будь ласка, мій телефон є у кожного з вас».

Розпочалось яскраве дійство, на яке завітали педагоги, батьки, рідні і друзі, з танцювального інтро за участі першокурсників-вокалістів. Надихнувшись неймовірним відкриттям посвяти, артистична та харизматична молодь представила драйвові пісні, викликавши бурхливі емоції та нестихаючі овації.

Марія Войновська, Богдан Куриленко й Аліна Шелінговська виконали запальну пісню «Вічність». Стильний дівочий дует у складі Марії Федоришко та Софії Сєрової підкорив неповторним вокалом і пластичністю сучасного танцю, заспівавши композицію «Кобра». Про «магію ранку кожного дня» у пісні «Дежавю» пристрасно розповідали Олександра Жуковська та Катерина-Віта Івахів. Сентиментальных нот святу додали Роман Морозов і Віолетта Вернигора піснею Миколи Мозгового «Минає ніч».

Посвята була дивовижно атмосферною, кожен виступ супроводжувався оригінальним віджеїнгом, фонтанами диму і світловими спецефектами.

Від приголомшливого тріо Амалії Нікогосян, Каріни Баніт і Феджи Алучани прозвучала композиція «Bang bang» з елементами репу. Експресивну пісню «Кому, навіщо?» презентували неординарні Сніжанна Пічкур та Олеся Марюхіна.

Індійські мотиви звучали в композиції «Карма», яку виконали неперевершені Ольга Пархомчук та Іванна Миндюк. А пісня «Ігристе» парубочого дуету Сергія Бараненка та Ростислава Асмоловського захопила увагу живим гітарним супроводом.

Щирі емоції лунали не лише зі сцени, але й у відео вокалістів-першокурсників, інтерв’ю з якими створили спеціально для феєричної посвяти.

Продовжили шоу-програму Аліна Тищенко, Валерія Харчук, Євгенія Федоришко і Вероніка Мартиненко, розкривши незалежний жіночий образ у композиції «Вільна». Запалювали публіку красуні-вокалістки Емма Лупуляк, Анастасія Кутова, Анна Горобей піснею «На стилі». Феєрію відчуттів подарували Крістіна Чорнопищук і Валерія Анісімова, виконавши «Fall in line».

Багатьом виконавцям аплодували батьки, як дуету Каріни Столаби і Діани Мазур, що надзвичайно вразив піснею «Мудрі дерева». Їхні рідні, які прищепили любов до пісні, є випускниками кафедри естрадного співу, тож відзначали посвяту й родинним колом.

Босоногий дівочий дует Ірини Русевич і Марьям Махаррамової змалював чорно-білий світ у пісні «Lovely». Завершилась феєрична посвята вокалістів-першокурсників філософською композицією «Там, де ми є» від п’ятьох талановитих студенток Полiни Бузико, Амалiї Нiкогосян, Карiни Горобець, Олександри Полiщук і Олександри Панасенко.

Михайло Поплавський привітав першокурсників з урочистою посвятою і подякував науково-педагогічним працівникам за натхненну творчу працю у підготовці професійних вокалістів.

«Вітаю талановитих і неординарних першокурсників з посвятою у студенти кафедри естрадного співу.

Якщо ви хочете досягти успіху, стати зірками першої величини в Україні, самовдосконалюйтесь і активно рухайтесь уперед. Найперше, ви маєте виконати трендову пісню, бажано українську, розкрутити на радіостанціях, створити кліп і зайняти свою нішу в шоу-бізнесі.

Бажаю вам цілеспрямованості, зіркового старту у професії, реалізації задумів та яскравої творчої кар’єри!

Я вірю, що кожен з вас буде творити новітню історію шоу-бізнесу в Україні!»

Гучно аплодуючи, першокурсники дякували Михайлові Поплавському за професійні настанови і побажання, обіцяючи стати гордістю кафедри естрадного співу, Київського університету культури і всієї країни.

Фінал вокальної посвяти був не менш феєричним, ніж початок: усією творчою командою першокурсники разом із Михайлом Поплавським, Аллою Поповою та педагогами запалювали на сцені Київського університету культури і смакували великим святковим тортом.