Феєричне відкриття «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського»

feenov01

В університеті культури відбулась fashion-презентація «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

Кілька поколінь зіркових випускників університету культури зустрілися на червоній доріжці. Селебретіс вітала гучними оваціями та оплесками нова плеяда лідерів – студентів-першокурсників вишу.

feenov01

feenov01

feenov01

feenov01

«Зірковий клуб лідерів – це вдалий стартап для успішних особистостей, людей, які будуть творити нову історію. Я щасливий, що стою у витоків майбутнього нашої країни», – розпочав презентацію Михайло Поплавський.

feenov01

Звертаючись до аудиторії, він наголосив, що зірковий клуб в університеті культури існує вже давно. Виш випустив ціле сузір’я успішних і популярних нині фахівців сфер театру, кіно і телебачення, шоу та fashion бізнесу, журналістики, хореографічного і музичного мистецтва, політики, дизайну, готельно-ресторанного , туристичного бізнесу, тощо.

feenov01

feenov01

Михайло Поплавський, розповідаючи про мегапроект, зазначив: «Сьогодні в Україні криза лідерів. Формувати філософію лідерства, філософію переможців  у молоді необхідно та надважливо. «Зірковий клуб лідерів» спрямований на згуртування та підтримку обдарованих студентів, розкриття їхнього потенціалу та виявлення у них лідерських якостей».

feenov09

Михайло Поплавський особисто представив гостей свята – відомих випускників, гордість Університету культури: українського телеведучого, режисера Григорія Решетніка, популярних співаків Володимира та Олександра Борисенків, режисера, сценариста і кліпмейкера Алана Бадоєва, популярну українську співачку, народну артистку України Наталію Бучинську, модного дизайнера, власницю бренду HELENBER Олену Бернацьку, шоумена Максима Юрченка, народну артистку України, головного балетмейстера-постановника Національної опери України Аніко Рехвіашвілі. На святі були присутні випускники які зробили успішну кар’єру в стінах рідного вузу: Людмила Бойко, Петро Богонос, Світлана Деркач, Людмила Дихнич, Інна Костиря, Тетяна Купрій, Лілія Єременко, Олена Хлистун та інші.

feenov01

feenov01

На сцені гості згадували цікаві історії зі свого студентського життя, ділилися теплими спогадами про навчання і перший практичний досвід під керівництвом Михайла Поплавського.

feenov01

Григорій Решетнік підкреслив чимале значення університету у його власній історії успіху: «Велика честь бути сьогодні присутнім серед найкращих студентів. Михайло Поплавський для мене завжди залишається прикладом того, що завжди потрібно йти до своєї мети. Якщо ви потужно працюєте – ваше життя відбудеться. Наші студенти монополізували весь український телевізійний простір. КУК – це бренд. Все, чого я досягнув – завдяки університету культури та його зірковим викладачам».

feenov01

feenov01

Щирі слова подяки вишу сказала також Олена Бернацька: «Студентські роки – це найпрекрасніший час у вашому житті. Пам’ятайте про це. Я пишаюсь тим, що була студенткою Університету культури. Бажаю вам ніколи не зупинятись на досягнутому. Вірте у свою мрію, знайдіть власний почерк і впевнено рухайтесь в обраному напрямку».

feenov01

feenov01

Максим Юрченко зауважив: у КУК завжди підтримають ініціативних й активних студентів: «Я обожнюю Університет культури і пишаюсь тим, що був його студентом. Боріться, ідіть вперед та ніколи не здавайтесь. У вас завжди поруч є потужна команда викладачів, знаних постатей в Україні та за її межами».

feenov01

Інна Костиря окремо акцентувала на вагомому значенні Михайла Поплавського для вишу: «Педагогом мого життя є Михайло Поплавський. Університет культури дав мені путівку в успішне життя. Я безмежно вдячна за неоціненний досвід та підтримку, що отримала у стінах рідного вузу».

feenov01

feenov01

Тетяна Купрій порадила молоді прислухатися до настанов Михайла Поплавського і постійно працювати над собою: «Не опускайте рук, вірте в себе і самовдосконалюйтесь щодня!».

feenov01

feenov01

Алан Бадоєв наголосив на важливості для лідера сміливості та впевненості у собі і своїх силах. «Університет – це школа життя, яку вам потрібно пройти. Варто показати, на що ти здатний, проявити себе. Ніколи не бійтеся бути кращими», – звернувся до учасників Зіркового клубу лідерів відомий режисер.

feenov01

feenov01

feenov01

Петро Богоніс додав, що основною рисою лідера є наполегливість: «Маючи талант, потрібно плідно працювати. 1% – талант, 99% – праця!»

feenov01

Людмила Дихнич підкреслила, що неабияк важливо максимально корисно провести студентські роки: «Вам дають можливість, яку ви не можете втратити. Навчайтесь новому і проведіть цей час з користю».

feenov01

feenov01

Велику роль активної молоді для розвитку України відзначила Наталія Бучинська: «Ви щасливі люди! Ви приречені на успіх. Скільки зіркових випускників вийшло з Університету культури, і скільки ще буде. Тут ви маєте великі можливості проявити себе якнайкраще. У ваших руках майбутнє культури. Саме ви будуєте нашу країну».

feenov01

feenov01

Висловлюючи свої привітання першокурсникам, Аніко Рехвіашвілі акцентувала: «Ніколи не слухайте тих, хто буде говорити, що ви чогось не можете. Ви можете все!»

feenov01

Творчих успіхів КУКівцям побажала Світлана Деркач. Приєдналася до слів також Людмила Бойко: «Мрійте, думайте, будьте самодостатніми і щастя вас знайде!»

feenov01

feenov01

Володимир і Олександр Борисенки, у свою чергу, звернулися до молоді із порадою не витрачати час даремно, а вчитися обраному фаху у справжніх професіоналів – викладачів вишу: «Знання можна отримати будь-де, але в університеті культури ви здобудете ще й дорогоцінний досвід. Вчіться слухати, розуміти, дізнавайтесь більше, творіть. Ви вже лідери. Такими і залишайтесь!»

feenov01

feenov01

Після привітань від зіркових гостей Михайло Поплавський запросив першокурсників до посвяти. Для повноправного вступу до «Зіркового клубу лідерів» учасники проголосили урочисту клятву. Після цього Михайло Поплавський вручив молоді символ успіху – «золотий ключ», фірмові значки клубу і презентував книги «Формула успіху». «Цей ключ до успіху я дарую кожному з вас. Успішні українці – це успішна Україна!»

feenov01

Першокурсники висловили вдячність Михайлу Поплавському, усім гостям, які завітали на захід, і наголосили: «Відтепер ми будемо писати свою історію і впевнено рухатися до успіху. А напрямок вже відомий:крізь терни до зірок!»

feenov01

Молодь також зробила приємний подарунок – пам’ятне фото клубу з Михайлом Поплавським.

feenov01

Зірковий клуб лідерів – це нове покоління успішної молоді. Саме вони є творцями щасливого майбутнього України. Приєднуйтесь до нас!

Українці,єднаймося!

feenov01