ФГРіТБ має талант!

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу університету культури відбулося шоу «ФГРіТБ має талант». Проводиться конкурс щороку, аби розкрити творчу індивідуальність та унікальні здібності майбутніх фахівців престижних бізнес-професій, а також їхні вміння проявляти лідерські якості.

Обирало переможців високоповажне журі:

• декан ФГРіТБ, доцент кафедри, кандидат культурології Ігор Комарніцький
  • доцент кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кандидат культурології, виконавиця пісень, «Місіс Україна 2019» Аліна Поплавська
  • декан ФГРіТБ КУК, доцент кафедри, кандидат культурології Галина Ніколайко
  • українська модель і телеведуча, акторка, блогерка, фаналістка шоу «Супер модель по-українськи» 2-го сезону, випускниця університету культури Вікторія Маремуха
  • директор «Фахового коледжу Київського університету культури», доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук Людмила Вовк
  • заступник декана ФГРіТБ, викладач кафедри, аспірант університету культури Ксенія Приходько.

Підбадьорила всіх конкурсанток незрівнянна та самодостатня красуня і модель, яка точно знає, чого варта перемога, Вікторія Маремуха: «Я дуже рада тут бути. Ви постійно мене запрошуєте, щиро дякую вам! В університеті культури навчаються найталановитіші студенти, я точно це знаю. Бажаю удачі, сил і натхнення всім учасницям. Я знаю наскільки важко виступати на сцені, і це вже перемога для всіх вас!».

Цього року за звання найталановитішого студента факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу змагалися тільки прекрасні дівчата. Вони чарували неповторним голосом, співаючи хіти, приголомшували артистичністю та оригінальними танцювальними постановками, дивували художніми перфомансами і чуттєвим декламуванням поезії, смішили стендапами, отримуючи овації від публіки і схвальні відгуки від журі.

Суддям було вкрай важко визначити кращих із кращих, адже дівчата продемонстрували виняткові творчі здібності і довели, що перемоги варта кожна. Висловивши захоплення яскравими та емоційними виступами учасниць, журі прийняло нелегке рішення та обрало переможницю конкурсу факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. «Талантом ФГРіТБ» стала Дар’я Шаптала.

Приз глядацьких симпатій і головної запальнички факультету здобула Златаліна Шпіньова.

«Принцеса драйву» – Катерина Гонтар.

«Найніжніша зірочка факультету» – Ірина Мішура.

«Душа факультету» – Тетяна Грабчук.

«Міс харизма» – Анастасія Подейко.

«Енергія факультету» – Анна Керецман.

«Міс чарівність» – Влада Лозенко.

«Приз журі» – Юлія Нестеренко.

«Міс натхнення» – Мілена Делігіоз.

«Королева танців» – Таїсія Сушенцева.

«Міс унікальність» – Аліна Безлюдна.

Всі конкурсантки одержали смачні призи та дипломи, які вкотре засвідчили про талант, неординарність і творчу складову студентів факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.