FGRIТB: UNDERGROUND party

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулася потужна андеграунд-вечірка. Влаштував неймовірний захід – студентський актив ФГРіТБ.

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу поставилися з креативом та відповідальністю до організації тусівки. Чого лише варті неймовірно епатажні рекламні світлини, які показали справжній андеграунд, яскраві декорації та крутецькі аутфіти.

«До цієї події готувалися досить довго. Багато ідей, задумів та часу було вкладено у цей проєкт. Але на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – суперкоманда – активні, креативні та справді запальні хлопці й дівчата, які зробили все можливе, аби ця подія відбулася і порушила всі шаблони проведення студентських вечірок», – розповів студентський декан факультету Тарас Цимбалюк.

Варто зазначити, що захід був організований зі справді важливою метою, адже кожен, хто його відвідав, став частинкою доброчинства. Студенти приносили солодощі, книги, речі та кошти, які потім передали дитячим будинкам.

Вечірка видалась надзвичайно атмосферною. Здавалось, що ніби потрапляєш не до аудиторії, а у скейт-парк, де десятки графіті, молодь грає у дартц, пінг-понг, танцює, співає та просто весело проводить час у компанії кращих друзів.

«Ми вважаємо, що такі оригінальні заходи необхідні, адже вони об’єднують студентів, роблять їхнє життя більш цікавим. Сьогодні ми, наприклад, знайшли нових друзів та однодумців!» – поділились враженнями студенти-першокурсники.

До речі, на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу з нагоди новорічно-різдвяних свят триває доброчинна акція «Подаруй щастя дітям», до якої студенти ФГРіТБ пропонують долучитись всім бажаючим.

ФГРіТБ єднає!