ФКіТБ: Майстер-клас Оксани Гутцайт

В Університеті культури на факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас відомої української журналістки і телеведучої Оксани Гутцайт.

Наразі пані Оксана працює на телеканалі ICTV ведучою інформаційної програми «Факти».

Загалом зустріч відбулась у форматі «запитання-відповідь», під час якої відома телеведуча розповідала молоді про професійний шлях, успіх, політичні амбіції та автобіографічні факти.

«Ніколи не пізно змінити своє життя, професію та здійснити свою мрію. Працюйте над цим, вкладайте в себе. Тренінги, майстер-класи, курси української мови, театральне мистецтво – це все вам неодмінно знадобиться!» – акцентувала Оксана Гутцайт.

За її словами, навіть блогерство може бути першим кроком до телебачення, наприклад, якщо серед підписників виявиться кастинг-менеджер якогось телеканалу, який зацікавиться та запросить на кастинг. Інколи в житті може трапитися і щасливий випадок, знайомство, зустріч, що допоможуть у досягненні поставлених цілей.

«Не можна бути сором’язливими і боятися, потрібно вірити в себе та, головне, – завжди бути «в темі». Знання і мотивація допоможуть досягти успіху у майбутньому», – наголошувала спікер.

На запитання молоді – «як потрапити на кастинг», Оксана Гутцайт порадила обов’язково бути підписаними на різні канали, там часто викладають оголошення. «Якщо вас не взяли на роботу під час першого або другого кастингу, це не означає, що варто розчаровуватись. Просто цього разу підійшов хтось інший. Тому не здавайтесь, пробуйте знову й знов, і врешті вам пощастить. Будьте наполегливими, якщо вам це дійсно потрібно», – сказала медійниця.

Студенти були захоплені тим, як Оксана Гутцайт встигає поєднувати успішну кар’єру та сім’ю. Тому поцікавилися, як все встигати?! Вона розповіла, що її день розпочинається о 6 ранку, далі спортивні тренування, сніданок, потім треба відвести дітей до школи і на працю. Але є дні, коли частину родинних обов’язків беруть на себе чоловік і старша донька, допомагаючи телеведучій не відволікатись від професійних завдань.

«Найголовніше – завжди правильно розставити пріоритети. Сьогодні – я ведуча, завтра, приміром, мама. Насправді все можна встигнути, якщо захотіти. Робіть собі розклад на день, тиждень, займайтесь організацією свого часу і все встигатимете!».

Студенти факультету кіно і телебачення подякували чарівній Оксані Гутцайт за змістовний майстер-клас, життєві поради та професійні настанови і сподіваються на нову цікаву зустріч.