«Формула щастя» – авторський проект Михайла Поплавського

formulshast-01

Михайло Поплавський презентував авторський курс для студентів Університету культури – «Формула щастя».

На мотиваційному майстер-класі харизматичний спікер поділився з молоддю власним розумінням щастя, життєвим та професійним досвідом і розповів, як досягти успіху.

formulshast-01

«Щастя – це можливість займатись улюбленою справою, досягати поставлених цілей та реалізовувати свій потенціал. Щастя – це сенс життя!» – розпочав Михайло Поплавський.

formulshast-01

«Прокидаючись кожного ранку, подумайте, що робить вас щасливими, і майте сміливість проявити себе. Любіть себе, гордіться собою, цінуйте те, що маєте. Не бійтесь виділятись із натовпу. Ідеальних людей не існує», – стверджує спікер.

У своїй промові Михайло Поплавський мотивував талановиту молодь на успіх, рішучі дії та ділився життєвою мудрістю, щоразу зриваючи шквал аплодисментів.

formulshast-01

«Щастя – це зміни. Не бійтесь змінювати своє життя. Від вашого старту залежатиме успішне майбутнє.

Всі ваші невдачі – це досвід. В «тепличних умовах» ви нічого не досягнете. Ідіть впевнено до вершин. Будьте лідерами та режисерами свого життя.

Знайдіть своє раціональне зерно, яке проросте золотим урожаєм. Вимагайте від себе максимум, щоб отримати мінімум».

formulshast-05

formulshast-05

Майбутнім піарникам і журналістам Михайло Поплавський акцентував, що в їхній професії важливими є інтуїція, живий розум, природний дар, генетика і наполегливість.

«Моя формула  щастя, якою я з радістю поділюся  з вами – «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером». Будьте емоційними, дивіться з оптимізмом у майбутнє, тренуйте свій інтелект, реалізовуйте свої здорові творчі амбіції та український гонор. Щастя, добра і шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

formulshast-01

Асистент проекту Михайла Поплавського, викладач Університету культури, генеральний директор міжнародного бренд-консалтингового агентства «BRANDING & CONSULTING VVV», брендмейкер, політбрендолог, релайтер Вілена Воронова зауважила, що власну формулу щастя винайшла саме в Університеті культури.

«До 18 років я була щасливою дитиною. Із 18 до 26 – щасливою студенткою. З 27-ми я щаслива мама. Але по-справжньому щасливою я стала рік тому, коли переступила поріг Університету культури.

У Михайла Поплавського є легітимність на щастя. Всі його проекти заздалегідь заряджені на успіх.

Пройдуть роки, і ви будете згадувати цю мить та заздрити самі собі. Впевнена, що кожен із вас створить свою особисту формулу щастя. І по закінченні вишу матимете цінний багаж знань та успішне майбутнє».

Молодь Університету культури  стала на крок ближче до своєї мети, бо надихаючись прикладом Михайла Поплавського зрозуміла, що щастя – не співпадіння обставин, а здатність, вміння і компетенції, які можна розвивати і тренувати.

formulshast-01

Університет культури – місце щасливих людей!