Friends Birthday party

У Київському університеті культури відсвяткували День іменинника, привітавши студентів, які відзначали дні народження у березні.

Традиційно для зіркових іменинників влаштували грандіозну студентську вечірку в стилі американського серіалу «Друзі/Friends» з червоною доріжкою, безліччю повітряних кульок, шампанським, цукерками та крутою фото-зоною.

Розпочалось свято з танцювального та гумористичного виступу студентів Кафедри мистецтв, які емоційно зарядили аудиторію.

Надзвичайно приємним, зворушливим і неочікуваним сюрпризом для іменинників стало відео-вітання від їх рідних, друзів та батьків.

Привітав іменинників ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, який побажав молоді насиченого яскравими і незабутніми подіями життя та успіхів у навчанні.

Михайло Поплавський поздоровив іменинників та вручив унікальні подарунки – вітальні листівки з дитячими фото студентів  та найкращими побажаннями.

«Для мене велика честь привітати зіркову молодь Університету культури!  

Підіймаю келих шампанського за ваших батьків та вас  креативних, талановитих і перспективних іменинників. За ваш зоряний шлях у Київському університеті культури.

Бажаю щастя, здоров’я, оптимізму і благополуччя вам та вашим родинам. Перетворіть своє студентське життя на шедевр», – сказав Михайло Поплавський.

У фіналі Friends Birthday party  всі запалювали під улюблені хіти та насолоджувались смачним святковим тортом!