Гарік Бірча: «Від актора до шоумена»

Український шоумен Гарік Бірча провів майстер-клас «Від актора до шоумена» для студентів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу.

Представив зіркового гостя Михайло Поплавський: «Зустрічайте: актор, гуморист, режисер, співак, тренер «Ліги сміху», надзвичайно талановита і творча особистість – Гарік Бірча! Вам як майбутнім фахівцям у сфері шоу-бізнесу, я впевнений, буде дуже цікаво!».

Першокурсники гучними вигуками та бурхливими оплесками зустріли народного улюбленця, також відомого молоді за ролями в серіалах «Вечірка» та «Віталька».

Гарік Бірча розповів про свій шлях до успіху, від оператора в call-центрі до відомого всім артиста та гумориста.

«Сидячи щоденно в нудному офісі, виконуючи одноманітну роботу, в один момент я зрозумів – це не моє. Я не щасливий. Для мене, людина сповнена щастя тоді, коли вона займається тим, що її гріє та наповнює енергією. Я обрав свій шлях, натхнення і в жодному разі не шкодую про це. Якщо ти емоційно наповнюєш глядача, то обов’язково у відповідь отримуєш неймовірний драйв».

Під час майстер-класу актор створював теплу атмосферу дружного та відвертого спілкування, пригадавши навіть свою «зіркову хворобу».

«Не я обрав професію, а вона мене. Були дуже швидкі злети, але і важкі падіння – коли в один момент я відчув, що таке зіркова хвороба. Так, я нею хворів. Я схопив мить слави і перестав працювати над собою та рухатись вперед. А з часом став непотрібним. Головне – вчасно зупинитись, тому що можна втратити набагато більше, аніж отримуєш».

Студенти-першокурсники ставили запитання Гаріку Бірчі, які, в свою чергу, безпосередньо стосувались їх майбутньої професії. Особливо їх цікавила співпраця артиста з менеджером шоу-бізнесу.

«Вміти спілкуватись із людьми – набагато цінніше, ніж професійні якості. Актори – це діти, тому важливо знайти правильний підхід до кожного. Для мене команда – найважливіша. Потрібно, щоб співпадали ваші погляди, був рівень довіри один до одного та щире ставлення. Я обожнюю створювати веселу атмосферу на знімальному майданчику, дарувати кожному усмішки, тоді робота завжди в задоволення».

На завершення майстер-класу прозвучали цінні настанови та дружні поради шоумена, які змусили першокурсників замислитися над своїми вчинками та прийнятими рішеннями.

«Зірковий шлях – тернистий, але існує правило – вірити в те, що робиш, і ніколи не здаватись. Дійте прямо зараз і йдіть напролом. Якщо ви хочете досягти успіху, варто починати з маленького. Професіоналізму можна навчитись, а бути порядною людиною – ні. Тому знаходьте прекрасне у простих речах, надихайтесь кожним днем та створюйте власну історію успіху».