Герман Ненов: Умійте слухати та чути, бачити і сприймати

Ольга Полякова, Настя Каменських, Злата Огнєвич, Лоліта, Наталія Могилевська, Євген Хмара – зірки українського шоу-бізнесу, з якими успішно співпрацює неординарний випускник REMS, а нині відомий режисер-постановник Герман Ненов.

Днями він поспілкувався з першокурсниками кафедри режисури естради та масових свят Університету культури щодо реалізації масштабних проєктів і поділився професійними лайфхаками.

На початку зустрічі, яка відбувалась в колі творчих однодумців, режисер торкнувся спогадів про навчання і розповів, якими надзвичайно цікавими були студентські роки на кафедрі REMS.

До речі, Герман Ненов був старанним студентом: годинами, сидячи у бібліотеці, захоплено перечитував фахову літературу, а потім під час практикумів закидав питаннями викладачів. Здобуваючи знання і навички у творчій майстерні заслуженого артиста України Валерія Зайцева, Герман, у першу чергу, вчився комунікувати і цілеспрямовано втілювати оригінальні задуми.

Одне з найважливіших правил режисера, якого він дотримується і досі – «потрібно вміти слухати й чути, бачити і сприймати».

Творча діяльність Германа Ненова доволі багатогранна. Він встигає одночасно працювати над численними вокально-музичними проєктами, як, наприклад, шоу Олі Полякової «Королева ночі», що відбулось у Палаці Спорту з грандіозним аншлагом, та на телебаченні. Герман є режисером-постановником масштабного українського телешоу «Дивовижні люди», яке демонструє унікальність особистості.

На зустрічі із зірковим випускником побував Михайло Поплавський. Він подякував режисеру-постановнику за мотиваційний майстер-клас і привітав першокурсників REMS з початком нового навчального року в Університеті культури.

«Ми розпочали традиційні творчі зустрічі з відомими особистостями, які поділяться з вами, як досягти успіху в професії.

Комунікації та робота над проєктами із професіоналами своєї справи – це ваш безцінний досвід, це ваше майбутнє, це ваш зоряний шлях! Будьте лідерами та режисерами свого життя! Я вірю у вас! Мрію, щоб ви стали успішними та щасливими українцями!» – Михайло Поплавський.

Завершуючи зустріч, зірковий гість подякував Михайлу Поплавському та Університету культури за надання високого рівня підготовки фахівців і з гордістю сказав, що «80% людей, які працюють у шоу-бізнесі – це випускники кафедри режисури естради та масових свят».