Голлівуд зсередини

golzser-01

В Університеті культури відбулась творча зустріч із відомими американськими кіномитцями, які поділились зі студентами власними секретами успіху і тонкощами виробництва голлівудських фільмів.

Проект «Голлівуд зсередини» презентував молоді творчого вишу режисер, продюсер жанрового кіно, який подарував Україні «Тіні незабутих предків», а зараз створює свій новий трилер у Голлівуді – Любомир Левицький.

«Голлівуд зсередини» – це проект для тих, хто хоче працювати у кіно світового рівня, будувати кар’єру у Голлівуді або ж успішно реалізуватись в Україні.

У рамках проекту до вишу завітали зіркові спікери:

  • Режисер, який працює з Аль Пачіно та Ентоні Хопкінсом, брав участь у створенні фільмів «Бійся, як мертві підуть» та «Гірше, ніж брехня», співпрацює із компанією LIONSGATE – Шінтаро Шімосава
  • Володар престижної кінопремії «Золотий глобус», сценарист серіалу «Велика маленька брехня», який працює із студією Paramount Pictures – Девід Рансіл
  • Голлівудський продюсер, власник найбільш прогресивної продакшн-компанії «Heaven Entertainment», співпрацює з Sony Pictures – Кевін Манн.

golzser-02

golzser-02

Представив гостей Михайло Поплавський, який зазначив, що ця зустріч для студентів є унікальною можливістю дізнатись про структуру роботи голлівудського кінематографу та перейняти досвід відомих продюсерів, сценаристів і режисерів.

«Зрозумійте, ваша доля – у ваших руках. Ніхто крім вас не зможе реалізувати ваші творчі здорові амбіції.

Не зупиняйтесь на досягнутому і йдіть вперед. Знайдіть свою зоряну дорогу та успішно реалізуйтесь в улюбленій професії», – звернувся до студентів Михайло Поплавський.

golzser-01

«Моя мрія – розповісти усьому світу про талановитих людей і неймовірно унікальну красу України.

Кіноіндустрія – одна із впливових сфер, за допомогою якої я хочу популяризувати нашу країну за кордоном!» – підкреслив хедлайнер проекту «Голлівуд зсередини» Любомир Левицький.

Девід Рансіл зауважив, що головною із причин завітати до України є налагодження співпраці американського кінематографу з українським, яка наразі вже починає приносити свої плоди.

golzser-01

Упродовж спілкування режисери і сценаристи поділились із молоддю секретом створення успішного серіалу.

golzser-01

«В кожній історії має бути головний позитивний персонаж, у якого неодмінно закохаються глядачі. Секрет полягає у тому, що у кінці стрічки сценаристи цього героя ліквідовують. Саме така розв’язка найчастіше приносить успіх і високі рейтинги», – сказав Шінтаро.

golzser-02

golzser-02

Найголовніше у професії, як стверджують голлівудські кіномитці, – вірити у мрію, наполегливо працювати і реалізувати свої амбіції.

Михайло Поплавський додав, що успіх у першу чергу залежить від вдалої ідеї, правильно обраної команди і великого бажання втілити свій задум.

golzser-01

Кевін Манн порадив молоді ще під час навчання починати працювати над проектами, об’єднуватись у творчі команди з однодумцями, не звертати уваги на критику і вчитись на чужих помилках.

Наприкінці зустрічі Михайло Поплавський побажав студентам стати популярними і щасливими у своїй професії, а також подякував гостям за візит та презентував пам’ятні подарунки. Кіномитці, у свою чергу, подякували Михайлу Поплавському за запрошення і щиру українську гостинність.

Спілкування завершилось шаленими оплесками, незабутніми враженнями та яскравою фотосесією.

golzser-01

Події такого масштабу в черговий раз свідчать про те, що, навчаючись в Університеті культури, можливо все!

golzser-01