Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації

В Університеті культури на ФАКУЛЬТЕТІ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації».


Захід влаштували у новому форматі онлайн-інтерактиву. Протягом конференції учасники мали можливість почути цікаві доповіді поважних гостей, познайомитись з інноваційними проєктами спікерів та взяти участь у панельних дискусіях від провідних експертів індустрії гостинності.
Співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції цьогоріч виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Міжнародна Торговельна Палата ICC Ukraine, Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie (WSTiJO) (Республіка Польща), EMBASSY OF HUNGARY – HUNGARIAN TOURISM Information Office (Угорщина), Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii (Республіка Польща), Мережа еко-ресторанів «Батьківська хата», Асоціація гостинності України, Асоціація кулінарів України, Асоціація сомельє України, Сім’я ресторанів Дмитра Борисова та BUSINESS & RELAX HOTEL, Туристична компанія «Київські фрески».

З вітальними словами та побажаннями плідної співпраці до учасників конференції звернулись: декан факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв Ігор Олегович Комарніцький, ректор Київського університету культури, кандидат історичних наук, професор Володимир Іванович Пилипів.

Про сучасний стан і тенденції розвитку ресторанного бізнесу в Україні розповів Андрій Володимирович Магалецький, кандидат економічних наук, Президент Асоціації кулінарів України.

Із цікавими та інноваційними доповідями виступили Лі Інін, PhD, професор Тяньцзиньського університету іноземних мов Тяньцзинь (Китайська Народна Республіка); Jozef Zatko, Dr.h.c. mult. JUDr Honor. Prof. mult. prorektor pre medzinarodne vztahy Slovensko, Wyzsza szkola komunikacji i zarzadzania (Словацька Республіка). Тренди з позиції розвитку діяльності гостинності в Польщі розглянув упродовж заходу Юрій Олегович Карягін, професор Вищої школи туризму та іноземних мов Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie (WSTiJO), doctor habilitatus, голова міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі (Республіка Польща). Зокрема, Юрій Олегович відзначив специфіку діяльності готельних господарств у сучасних умовах і викликах: формування й трансформації на прикладі Польщі та запропонував перейняти кращий досвід європейських країн.

Щодо основних тенденцій туристичної галузі в контексті стратегії сталого розвитку України 2030 учасників і гостей панельної дискусії поінформував Володимир Степанович Антоненко, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного туризму Київського університету культури.

Концептуальні підходи розвитку кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв розкрила у своїй доповіді Валентина Андріївна Русавська, кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв. Спікер наголосила на пріоритетних напрямах розвитку кафедри. Людмила Вікторівна Батченко, доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв зосередила увагу на особливостях формування конкурентоздатних фахівців індустрії гостинності.

Інноваційні проєкти та сучасне бачення розвитку культури виноробства в Україні проаналізував Дмитро Сидоренко, засновник Асоціації сомельє України та «Школи вин Дмитра Сидоренка».

Фахово, емоційно, зворушливо та з великою любов’ю до рідного краю презентували учасникам конференції туристичні родзинки Полтавщини Яніна Барибіна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ВНЗУ Укоопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі», депутатка Полтавської обласної ради, членкиня постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму, заступниця голови Координаційної ради з туризму та курортів Полтавської облдержадміністрації, регіональна координаторка з розвитку мережі «Greenways Ukraine», та Вікторія Гончар, випускниця кафедри міжнародного туризму КНУКіМ 2011 року, івент-менеджерка, членкиня оргкомітету фестивалю «Полтавська галушка», кураторка фестивалю «Опішня – Слива-фест», координаторка проєкту «Місто дітей» в Полтаві.

Команда співдоповідачів у складі: Алли Михайлівни Гаврилюк, кандидата наук з державного управління, доцента кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Олени Олексіївни Скаченко, завідувачки відділом наукової комунікації і публікаційної діяльності Наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв та Артема Гризоглазова, студента 2-го курсу Київського університету культури, представили успішний кейс співпраці факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ та Київського університету культури і Наукової бібліотеки КНУКіМ щодо створення персоналізованої «Інтерактивної карти туристичних подорожей Україною» на ресурсі Genially.

Спікери розповіли про інноваційний проєкт формування навичок створення інтерактивного контенту на сервісі Genially під час #ALLDIGITALWEEK2021. Як стало відомо з доповідей, онлайн-проєкт спрямований на формування навичок роботи із цифровими інструментами навчання, які студенти опанували в процесі розробки персоналізованої «Інтерактивної карти туристичних подорожей Україною», позначаючи на ній локації власних подорожей та систематизуючи їх за віковим зрізом (поїздки у дитячому, шкільному і студентському віці). Інтерактивні мітки на карті містять світлини про міста-локації мандрівок та текстові підписи для ідентифікації відвіданих туристичних об’єктів. За результатами індивідуальних робіт було сформовано рейтинг найактивніших мандрівників і виявлено різновиди туризму, які ними застосовувалися.

Після цікавих виступів та обговорень інноваційних впроваджень гості та учасники пленарного засідання мали можливість долучитись до інтерактивних панельних дискусій.

Перша від генерального менеджера бізнес-релакс готелю «GOODzone», засновника консалтингової компанії «OOD ONE», переможця міжнародних конкурсів з кулінарії як учасника національної збірної з кулінарії, українського готельєра Сергія Миколайовича Рудька, який презентував для експертного обговорення проблематику пандемії як поштовху до розвитку готельного бізнесу в умовах сьогодення.

Друга від експертки у сфері туризму, авторки численних статей на туристичну тематику в газеті «День», гідеси Україною, директорки туристичної компанії «Київські фрески» Анжели Маратівни Савченко. Модератор у своєму виступі поділилась з учасниками конференції цікавими проєктами та успішним досвідом просвітницької місії туризму в Україні і за кордоном, а також навичками зі створення унікальних авторських екскурсій та турів для іноземних громадян і українців.

На завершення VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації» викладачі, аспіранти, докторанти, науковці та практичні організатори туристичного, готельного й ресторанного бізнесу провели теоретичні узагальнення результатів наукових досліджень і прийняли резолюцію практичних рекомендацій щодо вирішення проблем розвитку та впровадження інновацій у сфері послуг.

Організатори конференції висловлюють щиру подяку керівництву Київського університету культури та Київського національного університету культури і мистецтв за підтримку ініціатив.

Особлива подяка Чайковській Олені Антонівні та колективу факультету дистанційного навчання за можливість і допомогу інноваційного формату проведення науково-практичної конференції у форматі онлайн.

Із програмою роботи конференції та збірником матеріалів конференції можна ознайомитись за посиланням https://fgritb.knukim.edu.ua/home/konferencii.html