Грандіозне шоу «LIP SYNC BATTLE» від талановитих студентів кафедри естрадного співу

Студенти кафедри естрадного співу спільно зі студентством кафедри режисури шоу представили вражаючі зіркові пародії «LIP SYNC BATTLE». Феєричне шоу, де молодь перевтілювалася в зірок шоу-бізнесу під хіти, які знають і люблять всі.

Талановиті студенти майстерно втілили на великій сцені, набуті знання з режисури та сценічної майстерності.

Усі учасники, а їх цього року десять, разом із режисерами кілька тижнів готувалися до батлів: працювали над постановкою номерів, займалися хореографією, розробляли віджинг, готували костюми, вживалися в образи.

Розпочалося шоу з представлення журі конкурсу, у складі якого були: Павло Зібров, народний артист України, завідувач кафедри естрадного співу; Олексій Шпортько, заслужений артист України, викладач кафедри естрадного співу; Руслан Ніконенко, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач кафедри режисури шоу.

Неочікуваним сюрпризом для Павла Зіброва і глядачів стала поява в залі його «двійника» у супроводі яскравих беквокалісток під популярну пісню «Вуса-бренд». Пародію виконав відомий артист-пародист Сергій Касьяненко.

Фінал виступу був захопливим – Павло Миколайович разом із пародистом вийшли на одну сцену, їхня схожість була дивовижною.

Після фантастичної пародії завідувач кафедри естрадного співу Павло Зібров привітався з молоддю, зазначивши: «Ви такі активні, творчі, сміливі, за вами майбутнє, і ви його вже творите. Я бажаю вам усім здоров’я, миру і перемоги нашій Україні, навчатися і брати все найкраще від педагогів. Те, що ви сьогодні витворятимете, ми будемо оцінювати чесно і з усією серйозністю. Бажаю вам успіхів, перемоги і всього найкращого. Дякую за сюрприз!».

Михайло Поплавський під гучні аплодисменти додав запалу конкурсу та побажав усім учасникам успіху, подякувавши студентам, що вони обрали такий цікавий і важливий напрям навчання: «Це ваш зоряний шлях. Від вас самих залежить чи станете ви зірками першої величини. Включайте свою творчо-креативну інтуїцію, шукайте свою унікальність, свою фішку, свій хіт. Ви маєте бути в тренді. Реалізуйте власний творчий потенціал на повну. Естрадний спів має розвиватися в Україні, мають звучати українські пісні та з’являтися нові українські виконавці, які будуть популяризувати Україну в світі. Вітаю з таким цікавим заходом. Весь світ бореться за позитивні емоції, даруйте їх. Бажаю вам, щоб ви були креативними, а найголовніше – вибрали український шлях і стали щасливими українцями!».

У батлі фонограм, головне завдання якого максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта, взяла участь Софія Півень, студентка 1-го курсу кафедри естрадного співу. Вона виступала в образі співачки Dorofeeva з композицією «Охололо», режисер номера Данило Желдак, студент 4-го курсу РЕМС.

Валерія Линник, студентка 3-го курсу кафедри естрадного співу, представила пісню «Elefante» прекрасної NK. Режисеркою постановки стала Анастасія Зубко, студентка 4-го курсу РЕМС.

Авторську пісню австралійської співачки Сії Ферлер «Chandelier» неперевершено зімітувала Катерина Митєва, студентка 3-го курсу кафедри естрадного співу. Над режисурою номера працювала Анна Невмержицька, студентка 2-го курсу РЕМС.

Український хіт «Цей сон» Степана Гіги та пісню «Du hast», улюблений хіт прихильників німецького індастріал-метал гурту «Rammstein», спародіював Богдан Коробка, студент 3-го курсу кафедри естрадного співу. Режисерка номера – Анна Невмержицька, студентка 2-го курсу РЕМС.

Богдан Куриленко, студент 2-го курсу кафедри естрадного співу, презентував оригінальний номер на пісню «Unholy» британського автора-виконавця Сема Сміта. Над постановкою працювали Анастасія Пушкарська та Владислав Бердичевський, студенти 4-го курсу РЕМС.

Яскраву копію композиції «Look what you made me do» американської поп-співачки Тейлор Свіфт представила студентка 1-го курсу кафедри естрадного співу Дарія Пахальчук. Режисеркою номера була Анастасія Вовк, студентка 4-го курсу РЕМС.

Талановитим виконанням пісні «Wrecking Ball» американської співачки Майлі Сайрус підкорила суддів першокурсниця кафедри естрадного співу Анастасія Білокур, над постановкою її номера працювала студентка 4-го курсу РЕМС Анжеліка Резніченко.

Першокурсник кафедри естрадного співу Ярослав Стеценко відтворив хіт популярного бельгійського співака Стромая «Alors on danse». Режисерка номера – Дар’я Сараніна, студентка 4-го курсу РЕМС.

Стильне попурі з композицій Майкла Джексона презентував студент 3-го курсу кафедри естрадного співу Артем Демченко. Авторами режисерської постановки є Владислав Бердичевський та Анастасія Пушкарська, студенти 4-го курсу РЕМС.

Першокурсник кафедри естрадного співу Ярослав Дідовець талановито зімітував відомий трек «Scandal» Тіни Кароль. Режисерка постановки – Анна Будзінська, студентка 4-го курсу РЕМС.

Виступам всіх учасників передували креативні відеопрезентації їх як артистів.

Різноманіття номерів, емоцій дарували глядачам щире захоплення і радість, а деякі трюки навіть змушували серце завмирати.

На сцені відбувалося щось неймовірне, яскраві постановки для кожного артиста, сучасні танцювальні композиції змінювалися театральними номерами, різнобарвність чудово підібраних костюмів, висока акторська майстерність виконавців, і все це у супроводі спецефектів. Стильно, музично, красиво.

Прекрасною артистичністю та чудовим почуттям гумору вражала ведуча шоу – Анастасії Зубко, студентка 4-го курсу РЕМС.

Поважне журі після тривалого обговорення оголосило одностайне рішення – переможцем батлу пародій став Богдан Коробка, який виконав сучасний хіт «Цей сон» Степана Гіги та відому пісню «Du hast» гурту «Rammstein».

Приз глядацьких симпатій отримав Богдан Куриленко за пародію на пісню «Unholy» Сема Сміта.