Григорій Решетнік: «Завжди вірте в себе!»

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу організував для першокурсників мотиваційний майстер-клас популярного українського телеведучого, актора, режисера, зіркового випускника, а нині викладача Університету культури – Григорія Решетніка.

Представив спікера Михайло Поплавський: «У рамках дуальної освіти та професійно-практичної підготовки розпочинаємо серію зустрічей, тренінгів і майстер-класів успішних та популярних особистостей. Відкриває сезон – популярний  шоумен, телеведучий, актор, режисер, відомий випускник Університету культури Григорій Решетнік».

У свою чергу, телеведучий подякував Михайлу Поплавському за запрошення та підкреслив, що пишається гордим званням випускника найбогемнішого вишу країни і своїми високими досягненнями завдячує професійному професорського-викладацькому складу Факультету кіно і телебачення.

«Я надзвичайно радий, що ви вже зробили правильний вибір у своєму житті, обравши Університет культури. Переконаний, що успіх вас уже наздоганяє. Головне, бути професійно підготованими та вчасно його зловити!» – звернувся до молоді відомий медійник.

Варто зазначити, що спочатку Григорій вивчав фінанси на факультеті економіки зовсім в іншому університеті, але вирішив не зраджувати своїй мрії та все ж таки вступити до бажаного вишу й досягти головної мети свого життя – стати відомим телеведучим.

Сьогодні він неймовірно щасливий, що все ж таки ризикнув, незважаючи на думки оточуючих, – і зараз вважається одним з кращих у своїй справі.

Слідувати власним бажанням та амбітним цілям бренд-голос багатьох каналів порадив і молодому поколінню. Також він акцентував, що не варто засмучуватися через невдачі, а потрібно робити висновки та сприймати їх, як досвід.

Михайло Поплавський продовжив думку спікера і звернувся до першокурсників: «Ви маєте бути наполегливими, цілеспрямованими та в міру агресивними! Атакуйте життя! Створюйте свою історію успіху!»

На завершення мотиваційного майстер-класу Григорій Решетнік зауважив: «Друзі, завжди вірте в себе! Гордіться власним вибором. Дослухайтеся до меседжів, котрі адресують вам викладачі. Кайфуйте від навчального процесу. Будьте сміливими, активними, талановитими і щасливими! Люблю вас!».

Під час зустрічі молодь мала змогу поставити популярному ведучому запитання і сфотографуватися на пам’ять про цей фантастичний та інформативний майстер-клас.