ГРОШІ! ВЛАДА! СЛАВА!

Михайло Поплавський провів для амбітних студентів Факультету зв’язків із громадськістю і журналістики мотиваційну зустріч – «ГРОШІ! ВЛАДА! СЛАВА!».

Епіграфом заходу став його авторський вислів: «Життя – це велике шоу, режисером якого є сама людина!». Спікер поділився зі студентами власними лайфхаками і розповів, як стати успішними і щасливими українцями.

«Для того, щоб досягти в будь-якій справі успіху, потрібно вкласти в неї душу і серце. Не кошти, не інвестиції, не бажання заробити. Вкласти себе по максимуму!», – зазначив Михайло Поплавський.

У першу чергу спікер порадив молоді обов’язково починати свій день із позитиву, налаштовуватися на хороші думки. Наступний лайфхак закликав довіряти своїй інтуїції, адже це зброя успіху!

«Від природи я інтуїст, а значить на підсвідомому рівні відчуваю, яке рішення потрібно прийняти, з якою людиною можна мати справу. На інтуїції я побудував свою кар’єру», – розказав Михайло Поплавський.

Життєва порада №3 – «Будь упевнений у своїх силах!». Спікер вважає, що віра в себе – це пів успіху, а інша половина – дії.

Крім того, Михайло Поплавський акцентував увагу студентів на тому, що варто вміти ризикувати і йти на компроміс заради досягнення цілі. Також важливо виходити із зони комфорту, ні про що не шкодувати, ніколи не здаватися та частіше усміхатися.

«Світом правлять три речі: гумор, спорт і секс. Гумор – це комунікації, спорт – здоров’я, а секс – задоволення. Живіть по-максимуму в своє задоволення!» – сказав Михайло Поплавський.

До того ж, спікер розкрив таємницю своєї формули щастя: “Емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє”. На його думку, сьогодні інтелект без емоцій – нічого невартий, важливо мати енергію для реалізації поставленої мети.

Студенти Факультету зв’язків із громадськістю і журналістики отримали 5 крутих порад для особистісного зростання:

  1. Будьте унікальними. Не прагніть бути схожими на когось.
  2. Сприймайте себе та інших людей такими, якими вони є.
  3. Створіть легенду свого життя і живіть за нею.
  4. Перетворіть роботу на задоволення.

 «Людина стомлюється не від роботи, а від ставлення до неї. Насолоджуйтеся тим, що робите – і ніколи у житті не будете важко працювати», – додав спікер.

  1. Живіть в гармонії, бо в ній щастя.

І на завершення інформативної надихаючої зустрічі Михайло Поплавський підкреслив важливу необхідність цінувати своїх рідних та близьких й бути вдячними тим, хто робить тебе щасливим і успішним.