HALLOWEEN у КИЇВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ

Творча і неординарна молодь Київського університету культури відзначила HALLOWEEN, влаштувавши всупереч реальним жахіттям, розважальні тематичні заходи.

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся

загадковий «ASTROSPACE HALLOWEEN».

На гостей свята чекало таємниче потойбіччя, яким сновигали, зманюючи і жахаючи, тіні страхітливих мумій, відьмаків та перевертнів.

Під час заходу всі охочі могли дізнатись свій гороскоп і прогноз від Оракула, обрати найкращий хеловінський look @svyatoslavchikk, залишити відбиток власної копії у фоточках та відео, а також завітати на смачні частування до справжнього Дракули.

Студенти кафедри естрадного співу розважились на вечірці «Свято страху».

Убравшись у химерних істот, вони взяли участь у співочому конкурсі, вікторині, настільній грі, обрали найкращий костюм, ну, і звичайно, досхочу натанцювались та поласували смаколиками.

Заряджав кріповим вайбом факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, який також запросив молодь до онлайн-гри «Halloween quiz» із цікавими запитаннями на ерудицію.

Долучитись до вікторини можна було в образі улюбленого фантасмагоричного персонажа, тож кожен мав змогу продемонструвати святковий лук в обрамленні символів Хеловіну, зокрема, ліхтарів Джека, кажанів чи павутиння з масками примар, і, ясна річ, власні знання.

А от на факультеті PR, журналістики та кібербезпеки студенти запалювали на #PIRATE #PARTY, перевтілившись у безстрашних корсарів.

Панувала вау-атмосфера – страшенно крута фотозона, джаз-денс, #ТікТок’и, смаколики – що надихала небезпечне піратське товариство брати в полон і топити кораблі.

Ну і як же без хорор-стрічок, добірку з яких запропонували до перегляду на факультеті кіно і телебачення:

• «Сяйво», 1980, реж. Стенлі Кубрик
  • «Пастка», 2017, реж. Джордан Піл
  • «Сонцестояння», 2019, реж. Арі Астер
  • «Ми», 2019, реж. Джордан Піл.

А щоб глибше занурити всіх у світ жахів, підготували відеорецензію до фільмів.

Супердвіж до свята Хеловіну видався на славу. Відтворивши суцільний морок, пітьму і хаос, молодь чудово розважилась, декому навіть вдалось дізнатись своє майбутнє і поспілкувалась із Дракулою. Містики та неймовірних подій вистачило на всіх, а головне – фантастичного настрою!