Happy Birthday: іменинники лютого

Університет культури – це велика і дружна родина, тож традиційно всі свята студенти відзначають разом. Не винятком є і щомісячний День іменинника. Цього разу масштабне та яскраве шоу влаштували для молоді, яка народилась у лютому.

Розпочався урочистий захід із драйвової танцювальної постановки, котра подарувала всім присутнім чудовий настрій та налаштувала на позитив.

А от stand-up виступ студента Володимира Коренева про подарунки на день народження викликав у кожного веселий і нестримний сміх.

Відомий бітбоксер Kubis своїм музичним номером по-справжньому «розкачав» гостей та винуватців дійства.Також організатори святкування підготували жартівливу презентацію з найкреативнішими привітаннями.

Приємним сюрпризом для іменинників стали відеопоздоровлення від їхніх батьків, котрі зверталися до своїх донечок та синів із теплими і ніжними словами, висловлюючи свою любов. Студенти були настільки вражені, що дехто навіть заплакав.

До поздоровлень приєднався ректор Київського університету культури Володимир Пилипів. Він акцентував увагу на тому, що з кожним разом святкування Дня іменинника набирає обертів та ще більше захоплює своєю родинною атмосферою і позитивною енергетикою.

Найочікуванішим моментом грандіозного дійства було привітання від Михайла Поплавського.


«Поздоровляю іменинників лютого із днем народження! За цей рік в Університеті культури ви стали щасливими, успішними, зірковими особистостями! Ми вас любимо, цінуємо і гордимося! Бажаю здоров’я, радості, натхнення, оптимізму, куражу та віри в завтрашній день!», – сказав Михайло Поплавський.


Завершилося святкування смачним тортом, запальними танцями та фотосесією на фоні тематичного банеру.