HAPPY BIRTHDAY PARTY: ІМЕНИННИКИ ВЕРЕСНЯ

Яскраво і неповторно відзначили День іменинника в Університеті культури. Захід видався надемоційним, особливо для першокурсників, котрі вперше були запрошені на традиційний захід вишу.

Різнобарвні кульки, червона доріжка, цукерки, шампанське, запальні танці, драйвові пісні та вікторини створили неповторну атмосферу.

Щирі привітання і найкращі побажання линули від викладачів та керівництва університету зі сцени.

Надзвичайно вразив іменинників зворушливий сюрприз від організаторів – відеопривітання батьків, рідних і друзів.

Молодь, не стримуючи овацій, плакала й раділа водночас від побаченого.

Кульмінацією душевного святкування стало привітання Михайла Поплавського, який подякував батькам за виховання талановитих та розумних дітей і вручив іменинникам вересня оригінальні вітальні листівки з дитячими світлинами.

«Вітаю зіркову молодь Університету культури із Днем народження. Бажаю, щоб ви стали успішними, а головне – щасливими українцями! Я вірю в кожного з вас! Ми вас любимо», – сказав Михайло Поплавський.

Величезний торт зі свічками презентував він винуватцям свята і, розрізавши його, запросив їх до смакування.

Під мелодію «Happy birthday to you» і спалахи феєрверку молодь фотографувалась, вітала один одного зі святом та веселилась від душі.