Helloween у Київському університеті культури

Наймоторошніше свято року відзначили в Київському університеті культури. Крутезно-страшні образи, потойбічні декорації, вайбові треки та фуд-корт із пуншем – саме так студенти вишу запалювали на Helloween.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу влаштував тусівку у стилі Круелли з конкурсом на незвичайніший і найжахливіший костюм та образ для Хеловіну, а також перегляд хорору, ласуючи страшно-смачними смаколиками.

На факультеті PR і журналістики та кафедрі міжнародних відносин був шалено містичний бал, де молодь готувала пунш, розфарбовувала один одного, перетворюючись на чудовиськ і різних фантасмагоричних персонажів, та відривалась на святковій дискотеці.

Потрапивши на факультет івент-менеджменту і шоу-бізнесу у їхній Monster’s hotel, можна було поринути у світ монстрів, де одразу перехоплювало подих від кіногероїв, чудернацьких звірів та страхітливих персонажів. Атмосфера зачаровувала і водночас жахала: коридор третього поверху був декорований картинками потвор, вампірів і привидів, діяли 2 фотозони, де гуртувались учасники дійства, на вогник до себе запрошували ворожки, а потім всі куштували печиво, желе «слиз відьми» і кривавий пунш. У фіналі не обійшлось без феєричної шоу-програми з ведучими графом Дракулою і Меліфісентою та пісенними й танцювальними номерами від талановитих монстрів.

Факультет дизайну і реклами також вражав крутими фантасмагоричними образами, моторошними декораціями та тематичними конкурсами. А студенти факультету сценічного мистецтва занурювалися в страхітливу атмосферу, переглядаючи разом фільм жахів.

На кафедрі естрадного вокалу відбувся квест «Таємниця нареченої Франкенштейна». Увібравшись у примар, мумій та інших міфічних істот, герої проходили випробування через кімнати жахів, аби відшукати фату і таким чином потрапити на вечірку нечесті. Всі мандри супроводжувались неймовірними пригодами, через які було нелегко дістатись до примарної нареченої. Але найбільш цілеспрямованим вдалось подолати всі перестороги і побувати на party.

Ось так моторошно, красиво та містично відсвяткували цей загадковий день в Університеті культури