Ігор Тихомиров: «Любіть свою справу та досягайте успіху!»

Першокурсники факультету кіно і телебачення взяли участь у фаховому дискурсі щодо специфіки акторської професії в театрі та кіно. Власними думками молодь поділилась під час майстер-класу відомого актора, сценариста, режисера Ігоря Тихомирова, який відзначив аргументованість позицій студентства вишу.

Діалог з майстром був динамічним і цікавим, учасники заходу виокремили особливості акторської дії на театральній сцені і кіномайданчику. За словами студентів, експресія, виразність рухів втіленого образу, імпровізація і глядач, що поруч спостерігає за зміною подій, які відбувають тут і зараз – все це властиво театральному мистецтву. Акторству в кіно ж притаманна присутність уявного спостерігача, з боку якого розташований об’єктив камери, вміння іноді через погляд показати внутрішній монолог, що відображає процес мислення, власний конфлікт героя тощо.

Далі режисер та студенти факультету кіно і телебачення зосередили увагу на обговоренні головних питань акторської майстерності – «що грати?» чи «як грати?». І, звичайно, у кожного були свої міркування та аргументи. Ігор же наголосив: «Головне – «що грати»! Для того, щоб перейти до втілення, ми маємо зрозуміти – «що робити»».

Переглянувши уривки з фільмів «Ромео і Джульєтта» 1968 року режисера Франко Дзефіреллі та «Ромео+Джульєтта» 1996 року в головній ролі з Леонардо ДіКапріо режисера База Лурманна, першокурсники разом з Ігорем розібрали суть конфлікту родин, мотиви всіх персонажів, їхні вчинки та ідеї, які хотіли розкрити постановники стрічки.

Окрім того, упродовж майстер-класу спікер розповів про кар’єру в івент-індустрії, де він пропрацював 15 років, керуючи івент-агенцією, і став найкращим у цій сфері. Акцентуючи на тому, що акторські і режисерські навички допоможуть у будь-якій професії, на той випадок, якщо доля вкаже інший шлях.

Захоплюючим було завдання, яке Ігор Тихомиров поставив перед студентами, запропонувавши теоретично реалізувати івент-проєкт: вигадати щось нестандартне і розвинути власні акторські та режисерські навички. «Креатив народжується однаково будь-де. І якщо це правильний креатив, він приносить вам кайф, задоволення від життя і прибуток, що також важливо», – наголосив гість.

Наприкінці майстер-класу, підсумовуючи вище сказане, Ігор Тихомиров зауважив: «Обрані вами професії визначать ваше майбутнє і наповнять його правильними речами. Тож любіть свою справу, досягайте успіху, читайте книги, дивіться і створюйте фільми та постійно вдосконалюйтесь».