Ілона Гвоздьова: «Професійний хореограф має ідеально виконувати 6 стилів, окрім свого напряму»

Зірковий викладач і випускниця факультету хореографічного мистецтва освітньої програми «Сучасна хореографія», переможниця шоу «Танці з зірками» (2018), засновниця танцювальної школи «Gvozdeva Dance Complex» Ілона Гвоздьова провела майстер-клас для студентів освітніх програм «Народна хореографія» та «Бальна хореографія».

Ілона Олександрівна продемонструвала дуже цікаву, чуттєву, танцювальну комбінацію і на власному прикладі показала, що таке професіоналізм і висока виконавська майстерність.

«Професійний хореограф має ідеально виконувати 6 стилів, окрім свого напряму», – зазначила І. Гвоздьова.

Студенти освітніх програм «Народна хореографія» та «Бальна хореографія» разом із зірковою викладачкою відкрили для себе новий стиль сучасної хореографії – ліричний джаз. Цей неповторний стиль орієнтований на плавні відкриті лінії тіла, він подібний до балету хвилею граційних рухів, у яких вгадується упевнена точність, витонченість і виразна добірність кроків кішки. Однак головною його рисою є танець, сповнений плавності і різкості одночасно.

Творча молодь була в захваті від харизми та майстерності Ілони Гвоздьова, її граційності і запальної енергії.