«Івент-агенти 034»

На кафедрі івент-менеджменту гучно відсвяткували посвяту першокурсників у студенти Університету культури.

Молодь здійснила перевтілення в івент-агентів та урочисто промовила клятву, пообіцявши бути відданою обраній професії, наполегливо навчатися, працювати і гідно нести звання найкращих менеджерів івент-індустрії в Україні.

Ректор Київського університету культури Володимир Пилипів поздоровив перший курс зі вступом в дружню студентську родину та побажав професійного запалу, блиску в очах від улюбленої справи, плідного навчання і позитивного заряду на весь навчальний рік.

Кожен «агент» входив до свого спецпідрозділу та мав надважливе завдання – представити свій талант, проявити креатив і творчий підхід. Молодь вражала запальними танцями, мелодійними і душевними піснями, ліричними віршами та нестримною енергією.

На першокурсників чекав приємний сюрприз від Михайла Поплавського – святковий торт.

«Кафедра івент-менеджменту Університету культури – перший в Україні освітній майданчик, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців. Ми стоїмо у витоків цієї професії!

Івент-менеджер – це професія майбутнього. Без івенторів нині не обходиться жодне свято.

Ви знаходитеся в зоні комфорту ! Виш надає ґрунтовну професійно-практичну підготовку, з вами працюватиме зірковий висококваліфікований професорсько-викладацький склад. Наша задача – зробити з вас справжніх професіоналів, гордість країни, майбутню еліту нації.

Зі святом, дорогі івентори! Добра, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

Наприкінці свята всі дружно заспівали «гімн івенторів», зробили пам’ятне фото з Михайлом Поплавським про цю незабутню подію у їхньому житті та насолоджувались смачним святковим тортом.

Віднині молодь впевнено може називати себе ІВЕНТОРАМИ!