Івент-менеджер – професія майбутнього!

Про існування Планети івенторів заявили першокурсники кафедри івент-менеджменту університету культури, долучившись до креативної посвяти. Вони та їхні наставники, володарі планети, а за сумісництвом викладачі фахових дисциплін, Людмила Поліщук, Євгенія Короленко та Ірина Швець, здійснили віртуальну мандрівку космічним простором і завітали на атмосферну вечірку.

Наставники вийшли на сцену, довкола якої згуртувались студенти 1-го курсу, і дивовижними голосами прибульців привітали молодь із прибуттям на івент-планету. Незвичайне поздоровлення викликало овації та усмішки.

Фантасмагорії події додав Голос Планети Івент (він же студент Артем Макух), звучання якого було звернене до кожного з першокурсників-івенторів, і лунало в різних частинах галактики творчості і мистецтва: «Тут в Університеті культури ти зробиш перший крок до успіху. Івент-менеджер – твоя професія майбутнього!».

Оригінальний режисерський задум належить талановитій наставниці молоді Марині Козловській, яка і створила спільно з активом кафедри неповторне дійство посвяти. «Щороку прилітають супутники із дослідниками, які хочуть залишитись, і ми радо вітаємо їх на нашій землі, вони проходять посвяту і відчувають себе щасливими, частиною Планети Івент».

Неймовірним був і віджеїнг заходу, що занурював студентство у справді космічний всесвіт.

Кожен екіпаж першокурсників, який потрапив на Планету Івент, здійснив крутий віраж і представив пісні, інсценівки, музичні композиції та хореографію, вразивши наставників музикальністю виконання та артистизмом.

Особливим моментом було виголошення посвяти івенторів: «Клянемось завжди бути ввічливими із замовниками, виконувати райдер артиста по-максимуму, дотримуватись встановлених дедлайнів, кайфувати від студентського життя і стати успішними професіоналами своєї справи! Клянемось!»

Сюрпризом для молоді був виступ популярного співака Вельбоя, відомого за хітом «Гуси», під який запалювали разом з івенторами і їхні наставники.

Михайло Поплавський привітав першокурсників з урочистою посвятою і професійним святом – Днем івентора, що символічно збігся з подією. Побажав талановитій молоді міцного здоров’я, цікавого та змістовного офлайн-навчання в Університеті культури, добра, щастя та обов’язково стати зірковими івенторами України і, звичайно ж, шаленого студентського кохання!

У подарунок головний наставник презентував першокурсникам величезний солодкий подарунок – торт із зображенням Планети Івент.