Кафедра шоу-бізнесу: 20 років успіху!

У драйвовій атмосфері Marche Central студенти, викладачі і випускники Університету культури відсвяткували 20-річчя Кафедри шоу-бізнесу Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу!

Творча і дружна команда МШБ на чолі із талановитим керівником, майстром курсу Оленою Хлистун мала можливість насолодитись яскравою розважальною програмою, отримати відеопривітання від артистів шоу-бізнесу, поспілкуватись та запалювати на танцполі під яскраві хіти українського гурту BRO – зіркових випускників Олександра і Володимира Борисенків!

Гордістю Кафедри шоу-бізнесу, за словами Олени Сергіївни, є не лише успішні випускники, серед яких також Макс Барських, Наталія Жижченко (ONUKA), Інна Приходько, але і новий зірковий склад викладачів – народні артисти України, відомі українські співаки й митці. Це Наталія Могилевська та Олег Винник, котрі передали слова привітань майбутнім менеджерам шоу-бізнесу і своїм колегам, викладацькому колективу кафедри.

На святкуванні були присутні і почесні гості: ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, декан Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Людмила Поліщук, а також викладачі, народні і заслужені артисти України, провідні фахівці сфери шоу-бізнесу, професійна історія яких пов’язана зі створенням, розвитком і популяризацією Кафедри шоу-бізнесу – Кирило Стеценко, Олександр Литовка, Леся Малоока, Олександр Тадля, Марія Проскуріна, Тарас Григорчук.

Однак головним натхненником і засновником кафедри, як підкреслюють науково-педагогічні працівники, є почесний президент Університету культури, успішний топменеджер, шоумен і народний артист України – Михайло Поплавський. З його ініціативи була запроваджена концепція професійно-практичної підготовки, що передбачає проведення фахових тренінгів, майстер-класів та воркшопів. Так студентська молодь відвідала майстер-класи Стівена Болдвіна, Юрія Нікітіна, Дана Балана, Юрія Горбунова, Аліни Гросу, Юрія Ткача, Костянтина Бочарова.

Результатом є мистецькі проекти, фестивалі, конкурси, до яких постійно долучається студентство. До речі, організували захід з нагоди 20-річчя третьокурсники Андрій Блінов і Дар’я Петровчан, а також креативна молодь першого, другого та третього курсів. Яскрава і насичена розважальна програма вразила всіх присутніх, кожен отримав море позитиву та усмішок!

Кафедру МШБ особисто привітав улюбленець всіх студентів, шоумен Сергій Середа, який побажав частіше зустрічатись великою родиною шоу-бізнесу і продовжувати працювати над спільними цікавими проектами!

У фіналі урочистості на всіх чекав святковий торт із символічним логотипом «20 років МШБ!» та запальні танці.