Київський університет культури відсвяткував 10-річний ювілей!

kukvidsv-01

В одному з найкращих столичних клубів Bel’Etage відбулось грандіозне святкування Дня народження Київського університету культури.

Викладачі вишу, зіркові випускники і студенти з піднесеним настроєм займали місця в концертному холі. Атмосфера в приміщенні вирувала своєю урочистістю та позитивом.

Кожен поспішає зробити круте фото на фоні тематичного банера, фото- та відеокамери налаштовані, діджей біля мікшеру заряджає зал, зіркові ведучі готові виходити на сцену та запалювати публіку – все свідчить про феєричний початок дійства.

kukvidsv-01

Хто ж став зірковими ведучими свята? Звісно ж, випускники Університету культури – Григорій Решетнік та Ірина Швець!

kukvidsv-01

А відкрили свято талановиті студенти Факультету хореографічного мистецтва сучасним запальним танцем.

kukvidsv-01

Першим сюрпризом для студентів КУК став цікавий розіграш: кожен мав поширити відеозвернення Михайла Поплавського з офіційних сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram із запрошенням на свято і креативно підписати свій допис. Власницею найцікавішого посту та призу у вигляді потужної портативної колонки стала Софія Поліщук, студентка першого курсу Факультету готельно-ресторанного бізнесу .

Чарівні представниці «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського» привітали Університет культури драйвовою хореографічно-вокальною композицією. Своєю потужною енергетикою та артистизмом дівчата вразили кожного.

kukvidsv-01

Продовжила яскраве свято зіркова випускниця університету, солістка гурту «НеАнгели» Слава Камінська.

kukvidsv-01

До речі, спостерігати за святом могли не тільки присутні в залі, а й всі охочі. Дійство транслювалось у прямому ефірі на офіційному Youtube-каналі Михайла Поплавського та сайті КУК.

Наступним зірковим виступом була запальна хореографічна композиція у виконанні театру «Foresight» на чолі випускника, а нині викладача Університету культури Олександра Лещенка.

kukvidsv-01

Кульмінацією грандіозного дійства – Дня народження КУК, став виступ Михайла Поплавського. Зал вибухнув оваціями! Кожен дав волю емоціям та гучно підспівував і танцював під улюблені пісні. Знімали прямі ефіри, фотографувалися та раз у раз, ніби штормовою хвилею піднімали руки догори!

kukvidsv-01

Михайло Поплавський зі сцени привітав усіх зі святом та звернувся до молоді: «Із Днем народження, зірковий КУК! Бажаю вам добра, любові, оптимізму, шаленого студентського кохання. Мирного неба нам всім і всій Україні».

kukvidsv-01

Потому оголосив про ще один грандіозний конкурс для студентів Київського університету культури. Суперприз – iPhone 8! А умови конкурсу такі: кожен учасник повинен розмістити привітання зірковому університету у себе в соціальних мережах, підписатися на сторінки у Facebook www.facebook.com/MMPoplavskiy та Instagram https://www.instagram.com/poplavskiy_michail/, позначити Михайла Поплавського у публікації і додати обов’язковий хештег #зірковийкук. Автор привітання, яке набере найбільше лайків та репостів, отримає СУПЕРПРИЗ!

kukvidsv-01

Завершився святковий концерт спільним виконанням усіх присутніх із групою талановитих студентів гімну Київського університету культури, що створило відчуття єднання та гордості за свою Альма-матер.

Після урочистої частини розпочалась дискотека із запальними діджеями. Уся молодь була в захваті від святкування 10-ї річниці зіркового вишу і залишилась із гарним настроєм та морем позитивних вражень.

kukvidsv-01

Вітаємо ще раз, нехай Університет культури випустить ще не одне покоління зірок!