Кліп «А НАМ СЬОГОДНІ 50» у стилі Ґетсбі

Відбулися зйомки ліричного концертного кліпу Михайла Поплавського на нову святкову пісню «А нам сьогодні 50». Відео відзняте у 3D віртуальній реальності на студії «One Location» із використанням LED екранів та VR технологій.

Стилістика кліпу переносить глядача в епоху фільму «Великий Ґетсбі». Команда підійшла до відтворення Америки 20-х вкрай скрупульозно: розкішні костюми, стилізований інтер’єр та декорації, феєрична атмосфера.

Основна думка пісні «А нам сьогодні 50», автором якої є Вікторія Лепьошкіна, – життя в 50 років тільки починається, це вік для кохання та радості.

Вся 3D-графіка для кліпу створювалась компанією «Pravdin Production», яка має 20-річний досвід на ринку візуальних спецефектів. Виготовляє відеодизайн, віджеїнг, графіку та працює з віртуальною реальністю «Unreal Engine» – одним з кращих графічних додатків у світі.

Головний оператор-постановник кліпу – Олексій Степанов, майстер своєї справи, який відзняв чимало популярних кліпів і масштабних проєктів («Пригоди Вєрки Сердючки», мюзикл «Сорочинський ярмарок», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Попелюшка», «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» та інші).

Режисер кліпу – Іоанн Зенков – кліпмейкер, досвідчений продюсер постпродакшену, власник компанії «ZEEK POST». Створював кліпи для таких виконавців, як LOBODA, Ольга Бузова, Григорій Лепс, NAVKA, Марія Бурмака, гартам «NZK», «MOZGI» та іншим.

За словами режисера, у кліпі Михайло Поплавський – людина з історією, він має кохану жінку, що була поруч багато років і розділяла з ним перипетії долі. У кліпі головний герой святкує зі своїми гостями 50-річчя та кружляє у романтичному танці, паралельно згадуючи всі щасливі моменти, які проживав зі своєю коханою.

Хореографія кліпу виконана в динаміці пристрасного танцю танго. Професійний балет відобразив юнацьку закоханість, цей вихор емоцій – від жаги до ревнощів, а потому легкість та ейфорію щастя.

Спеціально для зйомок кліпу на знімальний майданчик привезли ретро-автомобіль «Ford» 1937 року, що на 100% додав атмосферності антуражу того часу.

Кураж, веселощі, святковий настрій, радість та позитив закладено в ідею кліпу та майстерно відтворено усією командою, яка злагоджено працювала на знімальному майданчику й віртуозно виконувала всі режисерські завдання.

«Цією піснею ми вітаємо всіх, кому виповнилося 50 років. Це ностальгія, філософія життя. Півстолітній ювілей – це епохальний історичний період в житті кожної людини. Життя тільки починається! Живіть на повну, будьте самими собою, кохайтеся та посміхайтеся!» – сказав Михайло Поплавський.