КЛІП «КРОПИВА»: крізь призму часу

Відбулися зйомки концертного кліпу Михайла Поплавського на пісню «Кропива» в новій інтерпретації за участі зіркової команди Університету культури. Кліп створений з використанням сучасних візуальних спецефектів, LED екранів та VR технологій.

За режисерською задумкою, кліп відзнятий в стилістиці 5-ти різних епох: від 60-их до сьогодні, показуючи, як би виглядали виконавці хітової пісні «Кропива» в різні роки. Особливість цієї відеороботи ще й в тому, що зміна локацій відбувається безпосередньо у кліпі, і всі події, звичайно, за допомогою графіки, розвиваються в реальному часі.

Кліп вирізняється оригінальними образами головних героїв, через їхнє вбрання, аксесуари та манеру виконання відображаються мода і стиль різних років. Відеоробота, як машина часу, переносить глядача в той чи інший вимір з минулого.

60-ті – це кричущі яскраві кольори і сміливість виділитися з натовпу. Михайло Поплавський постає у новому незвичному образі – з вусами.

80-ті в стилі диско – мікс непоєднуваних відтінків і об’ємних деталей. Це свобода творчості та уяви. Образ Михайла Поплавського в стилі культового поп-виконавця Елтона Джона.

90-ті – прагнення до самовираження і свободи, яке знайшло своє відображення в макіяжі, зачісках та одязі. Михайло Поплавський у «культовому» малиновому піджаку і золотих прикрасах.

2000-ні роки – це нещадний гламур, паєтки, тренди різних періодів та культур. І знов Михайло Поплавський разом з бек-вокалом та балетом блискуче відтворюють період міленіуму.

2021 рік – сучасні тенденції і новаторство. Головний герой кліпу в класичному костюмі – вишукано та елегантно.

Режисерка кліпу Катя Царик – зіркова випускниця Університету культури і талановита кліпмейкерка, на рахунку якої понад 300 кліпів зірок та успішні телевізійні проєкти.

За словами режисерки, Михайло Поплавський надзвичайно творча особистість. Він завжди знає, чого хоче, тому з ним дуже комфортно і легко працювати.

Оператор-постановник – Юрій Король, відомий за фільмами «Кіборги», «Незламна» та «Захар Беркут», – зірковий випускник Університету культури.

3D-графіка для кліпу створювалась компанією «Pravdin Production», яка має 20 років досвіду на ринку візуальних спецефектів та працює з віртуальною реальністю «Unreal Engine».

«Ми зняли ремейк концертного кліпу на легендарну пісню «Кропива».

5 різних періодів, культур і стилів, від 60-их до сьогодні.

Дивіться скоро на всіх музичних платформах і в Youtube», – зазначив Михайло Поплавський.