Концерт до 80-річчя Володимира Висоцького

visocki-06

«Зірковий клуб лідерів Михайла Поплавського» влаштував концерт пісень Володимира Висоцького. Імпреза напередодні 80-річчя великого митця була присвячена його багатогранній творчості.

visocki-01

Відкрив мистецький захід Клубу лідерів Михайло Поплавський.

«Радий вітати вас. Ми продовжуємо зустрічі з відомими людьми. Сьогодні для вас співатиме пісні Володимира Висоцького мій друг, українець, талановитий співак, поет та композитор,– Михайло Грицкан.

Володимир Висоцький – це людина з великої літери, творчий геній, бунтар, класик жанру, революціонер в культурній сфері. Його пісні актуальні і у наш час. Я сам виховувався на піснях Висоцького, якого щиро люблю і поважаю за  його неабиякий революційний дух.

Візьміть все добре та вічне з цього концерту.», – зазначив Михайло Поплавський.

Перед тим, як розпочати концерт, Михайло Грицкан у своєму зверненні до студентів зауважив: «Я вважаю Володимира Висоцького своїм учителем та прикладом для наслідування. За своє життя він написав понад 600 пісень і чимало віршів. Сила Володимира Семеновича в тому, що кожен міг знайти себе в його піснях. Я радий, що і мені пощастило побувати на його концерті. Експресія і манера цієї людини не залишила мене байдужим ».

visocki-04

У творчій надихаючій атмосфері Михайло Грицкан виконав вірші та пісні великого поета і співака. А студенти, в свою чергу, подарували гостеві бурхливі оплески за чудовий концерт і можливість почути авторські композиції Володимира Висоцького під живе звучання гітари українського маестро.