Корейська делегація в Університеті культури

kordele-01

В рамках міжнародної співпраці на запрошення Департаменту міжнародного співробітництва та Факультету міжнародних відносин до Університету культури завітала делегація студентів із Кореї.

Відповідно до програм міжнародного обміну Університет культури здійснює активну співпрацю із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та Кореї, аби студентська молодь могла здобути ґрунтовний фаховий досвід, розширити власні компетенції і проходити виробничу практику в найкращих компаніях та корпораціях України і світу.

kordele-02

Гостям провели екскурсію вишем, розповіли про інноваційні методи навчання за престижними спеціальностями, професійно-практичну підготовку молоді, презентували модерні фахові лабораторії та запросили на круглий стіл із студентами-міжнародниками. На зустрічі корейська делегація і молодь Університету культури вже більш детально поспілкувались про українську та корейську культури, традиції, навчання.

kordele-01

kordele-02

Керівник Департаменту міжнародного співробітництва Університету культури Оксана Білецька разом із деканом Факультету міжнародних відносин Мариною Шевченко ознайомили корейських представників з освітніми інноваціями вишу, акцентувавши на практичній складовій навчального процесу – проведенні тренінгів, воркшопів і майстер-класів.

kordele-09

Завідувач Кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Інна Костиря висловила вдячність за змістовну зустріч та від імені факультету презентувала гостям із Кореї символічні подарунки в українському стилі.

kordele-02

Делегати щиро дякували представникам Університету культури за цікаве знайомство з українською культурою, а також висловили своє захоплення рівнем підготовки студентів вишу та європейською системою навчання.