Король і Королева ФАКУЛЬТЕТУ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА КУК!

Днями відбулася найгучніша подія факультету сценічного мистецтва КУК – конкурс таланту й краси «Містер і Міс ФСМ»!

Вперше за два роки креативна і цілеспрямована молодь змогла презентувати офлайн власні творчі здібності помножені на неординарність, харизму та інтелект.

Феєричне видовище вражало багатогранністю талановитих учасників, кожен з яких прагнув розкрити власну індивідуальність і творчу складову.

Конкурсанти виконували драйвові пісні, експресивні хореографічні композиції, демонстрували театралізовані мініпостановки, оригінальні інсценівки та цікаві естрадні номери на ходулях.

Режисерами-постановниками неймовірного дійства були студенти кафедри REMS, які розробляли сценарій і працювали над створенням свята.

Зіркове журі у складі Ірми Вітовської-Ванци – зіркового майстра факультету сценічного мистецтва, Володимира Мойсеєнка – зіркового професора кафедри режисури естради, Світлани Деркач – завідуючої кафедрою режисури естради, компетентно обрало переможців та номінантів конкурсу.

Королевою ФАКУЛЬТЕТУ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА КУК стала Єлизавета Чурсіна

Король ФАКУЛЬТЕТУ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА КУК – Данило Маркін

Віце-міс ФСМ КУК – Марія-Даніела Трахтенберг

Віце-містер ФСМ КУК – Андрій Осипенко.

Також учасники отримали номінації:

• Міс глядацьких симпатій – Олександра Левицька
  • Містер глядацьких симпатій – Андрій Рябчук
  • Міс артистичність – Єлизавета Чурсіна
  • Містер артистичність – Олександр Чеханаускас
  • Міс сексуальність – Тетяна Крачко
  • Містер сексуальність – Андрій Осипенко
  • Міс ніжність – Марія-Даніела Трахтенберг
  • Містер ніжність –Данило Маркін.

Згодом на Короля ФАКУЛЬТЕТУ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА Данила Маркіна та Королеву ФАКУЛЬТЕТУ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА Єлизавету Чурсіну чекає новий конкурс загальноуніверситетського масштабу: КОРОЛЬ І КОРОЛЕВА КУК, перемогу в якому вони мріють здобути.