КОРОЛЬ І КОРОЛЕВА ФАКУЛЬТЕТУ ХОРЕОГРАФІЇ 2021

На факультеті хореографічного мистецтва відбулась грандіозна подія – «Король і Королева ФХ 2021».

Дебютанти презентували свої таланти у чотирьох конкурсних етапах: інтро, творчий, сексуальний і вечірній виходи, де оцінювались харизма, акторська гра, танцювальна техніка, відчуття ритму та вміння закохувати в себе глядача.

Разом з учасниками глядачі й журі вирушили у кругосвітню подорож, адже конкурс влаштували у стилі популярного тревел-шоу «Орел і Решка»: кожна пара у пристрасному, темпераментному та запальному танці і неперевершених образах представляла окрему країну. А саме:

• Індія – Рузана Лободіна та Олександр Касіч
  • Франція – Ксенія Нікуліна та Іван Гарбажа
  • Грузія – Ніна Захарчук та Валентин Барабаш
  • Китай – Єлизавета Ляскало та Іван Москаленко
  • Аргентина – Софія Гончаренко та Артем Чаус
  • Бразилія – Анастасія Сорокіна та Богдан Заболотний
  • Румунія – Тетяна Каліненкова та Олександр Хмелевской
  • Африка – Габріель Виноградова та Олександр Бажин.

Декан факультету хореографії, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор, магістр державного управління Ольга Бігус привітала учасників та висловила подяку зірковому журі, команді організаторів і режисерській групі за допомогу у створенні такого чудового конкурсу. А також зауважила, що надзвичайно пишається творчою студентською молоддю факультету.

Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі:

• перший проректор університету культури, доцент кафедри дизайну і технологій, магістр державного управління, заслужений працівник культури України Ігор Бондар;
  • доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету кіно і телебачення Сергій Гончарук;
  • танцівниця, хореограф, переможниця «Танців з зірками» 2018 року, випускниця університету культури та зірковий викладач факультету хореографії Ілона Гвоздьова;
  • український хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт» Олександр Лещенко
  • заступник декана факультету івент-менеджменту, фешн та шоу бізнесу Ірина Швець.

Завдяки нестримній енергії, пристрасті, експресії конкурсантів під час конкурсу панувала атмосфера драйву і шалених емоцій. Відверті, щирі, впевнені у собі та відчайдушні пари продемонстрували високий рівень підготовки, неабияку витримку, креативність, багатогранність та жагу до перемоги.

На свято до хореографів завітав відомий український артист Павло Зібров, який неповторним музичним хітом «Вуса-бренд» запалив аудиторію та зірвав шквал аплодисментів.

Михайло Поплавський привітав амбітну й талановиту молодь, вручив корони переможцям, а в подарунок презентував поїздку до Парижа.

Найочікуванішим моментом конкурсу «Король і Королева ФХ 2021» стало оголошення переможців.

• Король ФХ – Богдан Заболотний
  • Королева ФХ – Анастасія Сорокіна