Король і королева ФДіР

На факультеті дизайну і реклами відбувся грандіозний конкурс краси і таланту «Король і Королева ФДіР».

Студенти гідно представили рідний факультет та показали справді високий рівень підготовки. Кожен виклався на 100%. Від емоційних, оригінальних і неповторних виступів учасників просто перехоплювало подих.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі:

• професор, кандидат історичних наук, ректор Київського університету культури Володимир Пилипів;
  • доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету кіно і телебачення Сергій Гончарук;
  • танцівниця, хореограф, переможниця «Танці з зірками» 2018 року, випускниця Університету культури та зірковий викладач факультету хореографії Ілона Гвоздьова;
  • викладач факультету музичного мистецтва, лауреат міжнародних конкурсів Наталя Ковмір;
  • помічник ректора Університету культури Володимир Кушнарьов.

До уваги суддів і глядачів були представлені 3 конкурсні етапи: інтро – презентаційний вихід учасників та знайомство; творчий конкурс, під час якого юні дизайнери проявили свої уміння і здібності, пов’язані з майбутньою професією, хобі та природними талантами; інтелектуальний етап продемонстрував ерудицію учасників.

Молодь вправно фехтувала, цитувала вірші відомих авторів, вражала крутими танцювальними постановками, неймовірним вокалом, образотворчою майстерністю та гумористичними монологами.

Журі наголосило, що вкрай важко було обрати короля та королеву, оскільки студенти проявили себе максимально креативно, старанно та гідно.

І, нарешті, настав кульмінаційний момент конкурсу «Король і Королева ФДіР». Журі зробило свій вибір. За результатами оцінювання володарями титулів стали:

• «Міс сексуальність» – Тетяна Насонова
  • «Міс глядацьких симпатій» – Юлія Дем’яненко
  • «Містер глядацьких симпатій» – Володимир Каровець
  • «Містер скромність» – Роман Уманський
  • «Міс оригінальність» – Вікторія Авдасьова

«Королева ФДіР» – Наталія Наточій

«Король ФДіР» – Денис Седов.