Король і Королева ФІМіШБ

На факультеті івент-менеджменту і шоу бізнесу відбувся масштабний захід, якого з нетерпінням чекали всі – «Король і Королева ФІМіШБ». Темою яскравого дійства стало «Мистецтво» у всіх його проявах – від полотен відомих майстрів до шедеврів світової літератури.

Неймовірні емоції, безсонні ночі, довгі репетиції та злагоджена робота дали прекрасний результат – студенти виклались на повну і показали гідний рівень підготовки.

Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі:

• український співак, ведучий нового авторського проєкту «HitTok» на Music Box, соліст гурту «Rumbero’s», хореограф, саунд-продюсер Олег Серафин
  • молодий талант України, співачка та автор пісень Ксенія
  • український хореограф-постановник і танцівник, художній керівник балету «Форсайт» Олександр Лещенко
  • декан факультету івент-менеджменту і шоу бізнесу Людмила Поліщук
  • заступник декана факультету івент-менеджменту і шоу бізнесу Ірина Швець
  • завідувач лабораторії кафедри фешн і шоу-бізнесу Оксана Крупа
  • засновник та керівник модельного агентства «RED CARPET» Назар Борушок
  • представник автошколи Dim Drive Олександр Єрмак.

До уваги зіркових суддів і глядачів були представлені: інтро – презентаційний вихід; творчий виступ – демонстрація унікальних талантів учасників; дефіле у вечірніх образах – дівчата виблискували на сцені у вишуканих сукнях, а хлопці – в елегантних костюмах.

Привітав учасників конкурсу Михайло Поплавський, який засвідчив своє захоплення талановитою і перспективною молоддю та презентував головний сюрприз переможцям – поїздку до Мілану.

Журі зазначило, що молодь продемонструвала красу, стиль і грацію, артистизм, ерудицію, креатив та нестримне бажання до перемоги, адже в Університеті культури навчаються лише надзвичайно талановиті студенти.

Найочікуванішою частиною заходу стало оголошення номінацій та переможців, які будуть представляти факультет івент-менеджменту і шоу бізнесу на головному конкурсі університету «Король і Королева КУК».

За результатами оцінювання журі – в номінаціях перемогли:

• Посмішка Мона Лізи – Юлія Осинська
  • Витонченість червоного квадрату – Аліна Анохіна
  • Загадковість зоряної ночі – Анастасія Урсова
  • Крик краси – Анастасія Савельєва
  • Граціозність лілії – Анна Матяш
  • Муза ван Гога – Анастасія Гусар
  • Мрія да Вінчі – Ганна Климчук
  • Ніжність перлини – Дар’я Солов’янова
  • Чарівна Венера – Богдана Чакір
  • Галантний Джованні – Ілля Наконечний
  • Харизма вечора – Влад Семокоп
  • Мрія Мадонни – Роман Стойлік
  • Світовий шедевр – Євген Малявський
  • Французький шарм – Іван Балмаджі
  • Загадковий Моне – Богдан Михайлюк
  • Винахідливий да Вінчі – Мирослав Костянтинов
  • Романтичний Боттічеллі – Олексій-Євгеній Кондратенко
  • Шедевр сюрреалізму – Максим Костянецький

Король ФІМіШБ – Максим Костянецький.

Королева ФІМіШБ – Анна Матяш.