КОРОЛЬ і КОРОЛЕВА ФММ 2021!

На факультеті музичного мистецтва відбулася найочікуваніша подія осені – конкурс краси, грації, мужності і таланту – «Король і Королева ФММ – 2021»!

За омріяний титул та корону, а також можливість поборотися у фіналі конкурсу за титул «Король і Королева КУК – 2021» змагались кращі із кращих – 6 неймовірних дівчат та 6 мужніх хлопців!

Оцінювало таланти учасників зіркове журі, у складі якого працювали: відома співачка, народна артистка України, професор Алла Попова; доктор мистецтвознавства, заслужений артист України Андрій Фурдичко; асистент кафедри музичного мистецтва Наталія Ковмір; заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Національного театру оперети Сергій Дідок і відомий український телеведучий, актор кіно Дмитро Костильов.

Неперевершений талант у поєднанні з фантазією і неабиякою завзятістю молодь представила у першому – яскравому і зухвалому презентаційному номері: у одязі білого кольору наші конкурсанти продемонстрували свої танцювальні та акторські здібності.

Наступним журі оцінювало найцікавіший вихід учасників – творче завдання: кожен із претендентів на корону переможців демонстрував свої здібності у співі, танцях, акторській майстерності, виконуючи українські та іноземні хіти.

І наостанок дівчата й хлопці вражали глядачів найромантичнішим виходом – дефіле у вечірніх сукнях та костюмах. Приємною несподіванкою для усіх стало привітання від Почесного Президента Університету культури Михайла Поплавського, який відзначив неординарність і талант конкурсантів й побажав їм щастя, добра і шаленого студентського кохання.

Шоу «Король і Королева ФММ – 2021» вийшло фантастичним! Учасники показали високий рівень творчої майстерності, розкривши неповторні образи краси і стилю! Режисерами-постановниками конкурсних номерів стала згуртована команда кафедри REMS. А організували грандіозний захід представники креативної групи ФММ, зокрема її голова – Дарина Бородій, і студдекан ФММ Катерина Кердан.

Найочікуванішим моментом феєрії «Король і Королева ФММ – 2021» було оголошення переможців. За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

• Бараненко Сергій – Король ФММ (2 курс, естрадний вокал)
  • Столаба Карина – Королева ФММ (1 курс, естрадний вокал)

• Шелінговська Аліна – Віце-міс ФММ (1 курс, естрадний вокал)
  • Асмоловський Ростик – Віце-містер ФММ (2 курс, естрадний вокал)
  • Івахів Катерина-Віта – Міс харизматичність ФММ (1 курс, естрадний вокал)
  • Ляпін Влад – Містер глядацьких симпатій (1 курс, естрадний вокал).