Король і Королева PR, журналістики, міжнародних відносин та кібербезпеки

У Київському університету культури відбувся грандіозний захід – «Король і Королева PR, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин».

Михайло Поплавський привітав студентів із важливою подією та благословив на участь у конкурсі, а також ще більше заохотив до перемоги, оскільки їх чекала боротьба за омріяний суперприз – подорож до Мілану.

Цього року «Король і Королева» був у стилі секретних спецагентів, де кожен з учасників виконував свою місію, перевтілившись в образи улюблених героїв відомих кінофільмів.

AGENTS 001 – Птицина Ірина та Дідик Сергій;

AGENTS 002 – Арнаутова Мирослава та Курій Богдан;

AGENTS 003 – Верховець Дар’я та Євтушенко Дмитро;

AGENTS 004 – Стеценко Маріанна та Черній Іван;

AGENTS 005 – Чумак Анна та Коваленко Радіон;

AGENTS 006 – Несветова Софія та Онищенко Владислав;

AGENTS 007 – Гребенюк Варвара та Кістеньов Михайло;

AGENTS 008 – Захараш Карина та Рідний Ростислав.

Оцінювало конкурсантів шановне журі:

• декан факультету піар, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин Ігор Парфенюк;
  • завідувач кафедри міжнародних відносин, доктор політичних наук, проректор Інна Костиря;
  • кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету піар, журналістики, кібербезпеки і міжнародних відносин Олена Каракоз;
  • артист пластично-візуального театру «Quartet Dekru», член асоціації діячів естрадного мистецтва України Богдан Сварник;
  • івентор, організатор «Party Dealers» Владислав Кіськов;
  • міс глядацьких симпатій факультету 2018 року, власниця танцювальної студії «Танцюй», хореограф Анна Чистякова.

Обирали переможців за виступами у 4 етапах: інтро, творчий номер, сексуальний та фінальний – вечірній вихід. Молодь відмінно вжилась у ролі, продемонструвала справжній екшн, оригінальні образи, прекрасні постановки і талановиту акторську гру.

Декан факультету Ігор Парфенюк зауважив: «Щасливий бачити всіх на святі краси і креативу. За такий короткий час підготувати стільки чудових номерів – це неймовірно, і свідчить про те, що у нас найталановитіший факультет. Я вітаю всіх учасників. Переможе найкращий!».

Олена Каракоз побажала успіхів, віри в себе і наголосила, що кожен з конкурсантів вже є переможцем, адже зміг перебороти свої комплекси, слабкості та неперевершено виступити.

Поки журі вирішувало хто ж саме вартий перемоги, глядачі тим часом змогли переглянути на екрані відеоролик з бекстейджу підготовки до «Короля і Королеви».

І ось настала найочікуваніша мить – оголошення результатів конкурсу. Переможцями і номінантами стали:

• Королева – Варвара Гребенюк
  • Король – Радіон Коваленко

• Віце-король – Дідик Сергій
  • Віце-королева – Птицина Ірина

• Містер харизматичність – Онищенко Владислав
  • Міс харизматичність – Несветова Софія
  • Містер епатажність – Кістеньов Михайло
  • Міс епатажність – Верховець Дар’я
  • Містер артистичність – Євтушенко Дмитро
  • Міс артистичність – Чумак Анна
  • Містер глядацьких симпатій – Черній Іван
  • Міс глядацьких симпатій – Арнаутова Мирослава.