Король та Королева КУК

korolokor-25

У Київському університеті культури відбулась грандіозна подія року – «Король та Королева КУК», де найкрасивіші, найкмітливіші та амбіційні студенти університету змагалися за корону та почесний титул.

У конкурсі взяли участь п’ятеро талановитих, мужніх і креативних хлопців та п’ятеро тендітних, чарівних і яскравих дівчат: Владислав Хижкін, Ігор Сівов, Владислав Бойко, Михайло Нікіцький, Олександр Севрук та Дар’я Патлах, Олександра Савіцька, Комар Вікторія, Анастасія Середа, Юлія Федосеєнко.

korolokor-01

Конкурсантів оцінювали справжні експерти краси і таланту, високоповажне журі: Людмила Дихнич – завідувач Кафедри індустрії моди, Влада Литовченко – Голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва; Kyivstoner – супер-популярний інтернет блогер; Інна Костиря – завідувач Кафедри міжнародних відносин, Алла Попова – народна артистка України.

Студентська молодь змагалася за омріяну корону у п’яти конкурсах.

Вельмишановне журі оцінювало виступ кожного конкурсанта шкалою від 1 до 10 балів.

korolokor-01

У конкурсі «Візитка» учасники мали змогу  розповісти про себе. Довести свою елегантність, почуття стилю та наслідування справжнім королівським смакам їм допоміг конкурс «Вечірнє дефіле». Позмагатися за титул найрозумнішого та найерудовонішого учасникам довелося у конкурсі «Інтелект». На наступному етапі наші герої  продемонстрували свої таланти завдяки «Конкурсу талантів». Кожен з них був неперевершеним та унікальним. Вони вразили своєю красою і неповторністю!

На останньому конкурсному етапі молоді дарування продемонстрували свою власну колекцію королівського одягу «Ми з майбутнього», дефілюючи у надзвичайних та оригінальних нарядах.

Бурхливими оплесками зустріли Михайла Поплавського, який завітав на урочисту подію.

korolokor-30

«Радий, що в університеті культури навчається така талановита і креативна молодь. Кожен із вас уже переможець. Бажаю вам щастя, віри, добра і шаленого студентського кохання», – сказав Михайло Поплавський.

І ось, цей хвилюючий момент настав. Журі визначило, хто ж все таки гідний звання Короля та Королеви Київського Університету Культури. Переможцями стали Михайло Нікіцький і Дар’я Патлах, які довели, що вони справді гідні носити звання кращих з кращих. Призовими подарунками для Короля та Королеви стали MacBook Apple від Михайла Поплавського!