Король та Королева КУК-2019

У Київському університеті культури відбулась довгоочікувана та наймасштабніша подія року – «Король і Королева КУК-2019»!

Захід пройшов у Pochayna event hall – модному просторі для яскравих подій. Ведучим конкурсу був відомий український телеведучий, артист, шоумен, актор – Олександр Скічко.

Одинадцять неперевершених пар, які вже здобули звання Короля та Королеви свого факультету, доклали максимум зусиль, аби поборотися за головні титули Київського університету культури.

Кожен з учасників конкурсу вражав своєю оригінальністю, харизмою і талантом.

Перші привернули увагу Король і Королева Факультету інформаційної політики та кібербезпеки, стильні і неординарні Валентин Береш та Анастасія Мірошніченко.

Король і Королева Факультету музичного мистецтва – Родіон Переродов та Аліна Кубрак. Ексцентричність та харизматичність цієї пари дивувала.

Її характер, його амбіції – справжній мікс шаленого драйву. Король і Королева Факультету міжнародних відносин – Артемій Смірнов та Вікторія Федоренко.

Наполегливі та життєрадісні, котрі продемонструвати неабияку силу та жагу до перемоги. Король і Королева Факультету індустрії моди – Олександр Сабадін та Аліна Бредун.

Експресивні та впевнені у собі – Король та Королева Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Захар Покотило та Валерія Сєрбу.

Неповторні, яскраві і приречені на глядацьку любов Король і Королева Факультету дизайну та реклами – Денис Омецинський і Анжеліка Горобець.

Король і Королева Факультету сценічного мистецтва – Микита Волков та Вікторія Григор’єва! Вибухові та неординарні. Вони знають, як влаштувати справжнє шоу.

Космічні і незвичайні – Король та Королева Факультету хореографічного мистецтва – Вадим Остапчук і Анастасія Лабан. Їхній неземний танець зачарував всіх присутніх з першої хвилини.

Пара яка знає, як захопити публіку. Справжні естети та ідеалісти. Король і Королева Факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу – Владислав Литвиненко і Валерія Добинда.

Король і Королева Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики Максим Ємельянов та Юлія Ткаченко – іскровий розряд божевільної енергії і хайпу.

«Містер і місіс Сміт» нового покоління, котрі борються не тільки за визнання, але й за власні почуття – Король і Королева Факультету кіно і телебачення – Володимир Орещук і Анастасія Бєлєста.

Оцінювало конкурсантів професійне зіркове журі:

засновниця унікальної студії із підбору стилю M-Look Марина Борщевська;

відомий співак, учасник «Х-фактор», випускник Університету культури Олександр Павлік;

співачка, екс-солістка гурту Nikita Юлія Кавтарадзе;

телеведуча, акторка театру і кіно Сніжана Єгорова;

артист розмовного жанру, викладач сценічного мовлення, заслужений артист України Андрій Бурлуцький;

співак, заслужений артист України Віталій Козловський;

актриса, телеведуча, співачка, продюсер, народна артистка України, викладач Університету культури Наталія Могилевська;

голова журі, доцент, кандидат мистецтвознавства, режисер-постановник, завідувач Кафедри шоу-бізнесу Олена Хлистун.

Перший вихід учасників був презентаційним, де кожен продемонстрував світ заборонених почуттів та тваринні інстинкти, які просинаються, коли настає час справжньої боротьби.

У творчому номері молоді оцінювались вміння розкрити свої креативні здібності, показати ідею, акторську майстерність та індивідуальність.

Сексуальний вихід продемонстрував фізичну підготовку хлопців і дівчат, їхнє відчуття ритму, харизму, вміння володіти своїм тілом.

Фінальний вечірній вихід розкрив справжню елегантність, вишуканість та неповторність конкурсантів.

У перервах між виступами учасників глядачі насолоджувались пісенними виступами Віталія Козловського, Олександра Павліка та Наталії Могилевської.

І от нарешті настав кульмінаційний момент головної події Університету культури.

Для оголошення переможців на урочисту подію завітав Михайло Поплавський.

«Щиро вражений масштабом конкурсу «Король та Королева КУК-2019» і неабияким талантом учасників. Ви всі вже є переможцями!

Енергії, куражу та бажання бути кращими – лідерами і режисерами свого життя!

Краса врятує світ!» – зазначив Михайло Поплавський та подарував всім присутнім улюблені хіти «Юний орел», «Забава» і «Приречений на любов» у власному виконанні.

До того ж , організатори заходу провели онлайн-конкурс, де серед абітурієнтів було визначено Короля та Королеву. Ними стали Аліса Вінницька та Богдан Іщенко.

Отже за підсумками конкурсу учасники здобули перемогу у таких номінаціях:

«Король та Королева хайпу» – Владислав Литвиненко і Вікторія Федоренко;

«Запальні і драйвові» – Олександр Сабадін та Вікторія Григор‘єва;

«Лорд і леді слайму» – Денис Омецинський та Анастасія Мірошниченко;

«Князь та княгиня рофлу» – Микита Волков і Анжеліка Горобець;

«Цар і цариця флексу» – Володимир Орещук та Валерія Сєрбу;

«Сеньйор та сеньйорита чілу» – Родіон Переродов і Анастасія Лабан;

«Лорд і леді няшності» – Валентин Береш та Валерія Добинда;

«Граф та графиня епіку» – Максим Ємельянов і Аліна Кубрак;

«Максимальний фен» – Захар Покотило та Аліна Бредун;

Приз глядацьких симпатій отримали Владислав Литвиненко і Валерія Добинда.

Віце-король та віце-королева – Артемій Смірнов і Юлія Ткаченко. За своє звання пара отримала презент – подорож до Мілана.

Королем і Королевою Київського університету культури у 2019 році стали – Вадим Остапчук та Анастасія Бєлєста.

У подарунок кожен отримав iРhone і подорож до романтичного Парижа.

Молодь щиро дякувала рідним, друзям, знайомим, організаторам і Михайлу Поплавському за віру, підтримку та шалені й незабутні емоції.