Королева десертів Ліза Глінська набирає авторський курс в Університеті культури

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась професійна зустріч Єлизавети Глінської – неймовірно талановитої, цілеспрямованої і відомої не лише в Україні кондитерки, засновниці і викладача кондитерської школи «GL» зі студентською молоддю.

Єлизавета Глінська – прекрасний приклад людини, яка змогла круто змінити своє життя. Доля часто підкидала їй випробування, які вона з упевненістю долала, набуваючи новий досвід і знання. Професію кондитера Ліза обрала не одразу, були роки вагань і пошуку себе, але незмінним лишалось її захоплення кулінарією.

«Мій шлях розпочався з музики та візажу. Здобула освіту в педагогічному університеті. Пошуки себе не закінчилися. Потім пішла на навчання до школи гриму та макіяжу, а згодом вирішила ризикнути й зайнятись улюбленою справою на проєкті «МастерШеф». Кулінарія стала моїм душевним лікарем, моїм маленьким острівцем щастя, який допоміг створювати свій світ, і я щоразу вчилася жити по-новому».

Позаду Лізи Глінської – перемога в телевізійному кулінарному шоу «МастерШеф-2», навчання у французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu і перший майстер-клас з кондитерського мистецтва, після якого і розпочалась професійна кар’єра.

«Я продовжую йти далі, навчатись у найкращих шефів різних країн. Не жалкую про жодну монету витрачену на особистий розвиток, адже потрібно спочатку наповнити себе, а потім все те, що тебе оточує. Навіть свій грошовий виграш на «МастерШеф 2» я витратила з користю – на реалізацію своїх професійних цілей».

На цьому Єлизавета не зупинилась, на її думку, завжди варто прагнути самовдосконалення, вірити в себе і йти за покликанням, тож продовжила навчання у Кондитерській школі «Bellouet Conseil» (Франція), Бельгійській академії шоколаду та Кондитерській школі Джорді Бордас в Іспанії.

Згодом, ставши професіоналом, вона відкрила власну кондитерську школу «GL», де також успішно викладає сьогодні. До того ж, Єлизавета Глінська є кулінарним експертом українських телешоу, автором майстер-класів і кулінарних книг.

На переконання кондитера, кожна господиня повинна мати в своєму арсеналі перевірені рецепти для будь-якої нагоди. Свої вона зібрала і старанно занотувала, створивши видання, про яке теж розповіла на зустрічі зі студентами.

У книзі Лізи Глінської можна знайти рецепт на будь-який смак, навіть найвибагливішому кулінарному експерту.

«Два роки роботи над книгою і як результат – 536 глянцевих сторінок в твердій палітурці. У запропонованих рецептах весь досвід і знання, які я здобула, навчаючись у Франції, Бельгії та Іспанії. До кожного десерту пропоную невелику історію його появи і покрокові фотографії приготування».

Звичайно, молодь мала цілу низку цікавих запитань, на які, в свою чергу, кондитерка дала змістовні відповіді, наповнені цінними порадами та настановами. Майбутні ресторатори були надзвичайно вмотивовані від зустрічі з відомим кулінаром країни та щиро подякували за таке теплу, щиру та відкриту зустріч.

По завершенні на всіх чекав сюрприз, який підготував для молоді Михайло Поплавський: «Хочу привітати Єлизавету Глінську – майбутнього професора факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, яка в наступному році буде набирати авторський курс!»