Креативні абітурієнти 2020 – майбутні студенти Університету культури!

День відкритих дверей Університету культури – це унікальна можливість для української молоді відчути себе студентами і обрати творчі та бізнес-професії за покликанням.

Сьогодні у виші гостинно зустрічали абітурієнтів з Кіровоградської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Донецької, Сумської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської та Запорізької областей.

Із самого ранку на амбітну молодь чекали представниці штабу «Абітурієнт-2020», які провели для гостей екскурсію аудиторіями факультетів, розповіли про цікаве студентське життя та особисто познайомили з науково-педагогічним колективом вишу.

Школярі із захопленням відвідали мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні та творчі лабораторії 10-ти престижних факультетів: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесудизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебаченняміжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесусценічного мистецтва.

Під час спілкування із викладачами Університету культури, провідними фахівцями-практиками, вступники довідались важливу інформацію про перелік предметів ЗНО за спеціальностями, творчий конкурс та його критерії оцінювання, а також отримали відповіді на запитання щодо навчального процесу, проходження практики і дозвілля.

Особливо сучасну молодь зацікавила перспектива одержати одразу два дипломи – український та європейський – відповідно до програми «Подвійний диплом».

Атмосфера Університету культури надзвичайно захопила абітурієнтів: вирував драйв, позитив, гумор. День відкритих дверей нагадував молодіжний фестиваль, головними учасниками якого були школярі-випускники. Найактивніші уже зробили вибір і визначилась зі спеціальностями.

Влад, абітурієнт із м. Миколаїв

  • Я точно знаю, що вступати буду до Університету культури, адже такого атмосферного вишу я ще не відвідував. Мене надзвичайно вразив той факт, що для студентів проводяться цікаві майстер-класи, практичні заняття, де вони можуть проявити свої творчі здібності та реалізувати себе. Я обрав Факультет кіно і телебачення!

Даша, абітурієнтка із м. Кропивницький

  • Мене цікавлять журналістика та івент-менеджмент. Я ніколи не думала, що в університеті може бути таке сучасне обладнання. Студентам дуже щастить тут навчатися, сподіваюсь, і мені також вдасться вступити до Університету культури.

Інна, абітурієнтка із м. Житомир

  • Університет культури запав мені в душу. Цікаві та доброзичливі викладачі, креативні студенти, сучасні лабораторії – це мрія кожного. Я намагатимусь скласти успішно ЗНО та вступні іспити, щоб уже наступної осені стати студенткою Університету культури.

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей була зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським, який поділився власною формулою успіху та надав мотиваційні поради.

«Університет культури – лідер освіти в Україні! Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Для цього потрібні – велике бажання, внутрішній стержень, стійкий характер і воля до перемоги. Тому будьте активними, амбітними та цілеспрямованими. А я гарантую вам незабутні студентські роки та якісну професійну підготовку!».

Також Михайло Поплавський звернув увагу молоді на традиційний Всеукраїнський конкурс серед обдарованих абітурієнтів #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ!, що надає можливість переможцям отримати вищу освіту за рахунок університету.

На завершення абітурієнтів гостинно частували комплексним обідом перед далекою дорогою додому.

А потім вони ще довго фотографувалися біля вишу успішних людей та говорили «до побачення» своїм новим друзям – студентам Університету культури!