Крок вперед!

Неймовірна хвиля емоцій і драйву захопила Університет культури. Першокурсники кафедри івент-менеджменту відсвяткували посвяту у студенти. Вони впевнено зробили крок у професійне майбутнє – «Крок вперед». Саме під таким мотиваційним гаслом і відбувався урочистий захід.

Розпочалась посвята зі зворушливого танцю граційної пари та дивовижного акробатичного номера, який приголомшив усіх витонченістю рухів та дивовижною пластикою.

Привітала майбутніх івенторів співачка Е.К.А., подарувавши пісню «Танці на воді». А заслужений артист України, відомий співак Андрій Князь, представив власний хіт «Закохався я». А от гурт TamerlanAlena надіслав молоді відеопоздоровлення з побажаннями творчого натхнення та успіхів.

Першокурсники висловили подяку оваціями і запальною танцювальною композицією, талановито продемонструвавши не лише бажання генерувати ідеї крутих івентів, але й брати в них участь.

До привітань також долучився студентський актив, який підготував для молоді відеодайджест із життя кафедри івент-менеджменту.

Оригінальне поздоровлення прозвучало від декана факультету івент-менеджменту та індустрії дозвілля Людмили Поліщук, яка зичила молоді креативу і реалізації цікавих проектів.

Найочікуванішим для першокурсників було привітання від Михайла Поплавського: «Вітаю вас з урочистою посвятою. Ваш зоряний шлях розпочинається в Університеті культури. Спеціалізація івент-менеджмент сьогодні в тренді і від вас залежить ваше успішне професійне майбутнє. Бажаю вам впевнено йти до мети, стати багатими, популярними і головне – щасливими», – сказав Михайло Поплавський і подарував молоді великий святковий торт.


Кульмінацією свята стало виголошення першокурсниками обіцянок старанно навчатись і виконувати завдання творчих наставників. Студенти дякували усім за привітання, підтримку та добрі поради.

Завершилась посвята виконанням гімну «Університет культури», який об’єднав усіх у спільному запальному танці.

А в подарунок викладачам факультету і Михайлу Поплавському першокурсники презентували футболки із символічним написом «Event».